Branding

Badmintonista Petr Koukal se stal novou tváří Fair Creditu

Společnost Fair Credit si vybrala novou tvář pro svoji značku férových půjček. Stal se jím nejúspěšnější český badmintonista Petr Koukal, který se symbolizuje fair play a je také zakladatelem Nadačního fondu Petra Koukala, jehož hlavním projektem je „STK pro chlapy“.

„S Petrem Koukalem jsme navázali spolupráci již v loňském roce, ale teprve letos jsme se domluvili, že se stane vzhledem ke společným hodnotám tváří naší značky,“ říká Ing. Tomáš Konvička, MBA, obchodní ředitel Fair Credit.

Nová jarní kampaň začíná nyní v květnu a bude pokračovat až do června. Firma v ní komunikuje férové půjčky v kombinaci s férovostí ve sportu s ústřední tváří Petrem Koukalem a hlavním sloganem „Sport i finance musí být fér“.

proficredit_koukal_big

Kampaň bude zahrnovat komplexní marketingový mix od billboardů a bigboardů napříč celou republikou, přes více než 200 CityLightVitrín, distribuci letáků, po online komunikaci na internetu. Tu bude tvořit bannerová reklama na serverech vydavatelství CNC. Billboardové a bigboardové plochy pronajala společnost City-tools.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *