Branding

Změná názvu tradičního výrobce matrací

Největší domácí výrobce matrací společnost Gumotex matrace mění svůj název. Od začátku letošního roku se společnost jmenuje Moravia comfort.

„Změnou jména společnosti na Moravia comfort chceme na jedné straně zdůraznit skutečnost, že už čtyřicet let jsou naše kořeny na jižní Moravě. O kvalitě námi vyrobených matrací se ale nepřesvědčují jen našinci, jako úspěšná exportní firma působíme i na mnoha evropských trzích, kde se hodláme i nadále zaměřit mimo jiné na nabídku speciálních matrací do hotelů, penzionů nebo lázní,“ uvedl Bazan Wojciech, ředitel společnosti Moravia comfort, s.r.o. s tím, že spolu s přejmenováním došlo i ke změně loga společnosti.

moravia_comfort_logo

Samotný rebranding provede společnost postupnými kroky. Letošní rok tak bude přechodným obdobím, kdy se budou využívat v interní a externí komunikaci původní i nový logotyp. Změna názvu a designu značky se bude implementovat do interních a obchodních materiálů, reklamních tiskovin a v prodejních místech. V průběhu roku je navíc plánována celá řada marketingových aktivit, které budou zaměřeny na představení klíčových produktových benefitů spotřebitelům.

Moravia comfort tak bude i nadále zákazníkům nabízet široký sortiment výrobků, od pěnových, pružinových až po latexové matrace nebo speciální matrace určené do zdravotnických zařízeních. „Naším cílem je i do budoucna přinášet zákazníkům maximální pohodlí a pokračovat v investicích do nových technologií a uvádění novinek podle nejnovějších trendů,“ doplnil Bazan Wojciech.

Čtěte také