Management

BILLA digitalizuje věrnostní klub

Věrnostní program společnosti BILLA, prochází výraznou proměnou. Výraznou změnou bude pro zákazníky zjednodušení registrace. Hlavní výhodou bude trvalé zlevnění až 700 produktů pro členy klubu, které budou nově označeny zelenou cenovkou s logem BILLA Bonus Club a speciálním stopperem „Klubová cena“.

Proces registrace do BILLA Bonus Clubu a výroba karet, ktera dosud trvala až 7 týdnů, budou nahrazeny novým způsobem. Zákazníci se budou moci nadále registrovat přímo v prodejně prostřednictvím přihlášek, jejichž součástí budou i plastové nepersonifikované BILLA karty. Nově bude možné se registrovat i online v rámci aplikace „BILLA Czech“, která je ke stažení v Apple Store nebo Google Play. Registrace bude rovněž možná přes webové stránky.

Výhody členství

Hlavní výhodou členství jsou slevy až na 700 produktů, které zákazníci naleznou v regálech prodejen společnosti BILLA. Tyto produkty budou nově označeny zelenou cenovkou s logem BILLA Bonus Club a speciálním stopperem „Klubová cena“. Členové klubu budou moci rovněž uplatňovat narozeninovou slevu ve výši 10 % na celý nákup, využívat slevy na zboží z kampaní společnosti BILLA nebo na sortiment od partnerů. Body na kartě bude možno využít i při zakoupení zájezdů z nabídky BILLA Travel a získat tak výhodnější nabídku. V neposlední řadě dostanou členové BILLA Bonus Clubu při předložení karty zdarma zákaznický časopis Gusto, který společnost vydává 4x ročně.

Velká soutěž o elektrokola a poukázky

Kampaň k novému BILLA Bonus Clubu bude provázet atraktivní soutěž o 30 elektrokol Cruissis a 1 000 dárkových karet na nákup v BILLA v celkové hodnotě 500 000 Kč. Soutěž odstartovala v polovině července a končí 15. září 2020.
Sběr bodů bude probíhat klasicky po předložení karty nebo naskenováním karty v telefonu při placení. Při každém nákupu od 50 Kč získá zákazník 1 BILLA bod. Další body budou automaticky přičítány za každých dosažených 50 Kč při nákupu. Registrovaní online budou moci požádat i o plastovou kartu, pokud ji preferují. Stav bodů na kontě nebo informace o slevách či novinkách bude možné sledovat přímo ve stažené mobilní aplikaci nebo na webových stránkách.

Noví členové už nebudou mít na kartě uvedené své jméno. Již vydané karty se jménem zůstávají platné, zákazníci je nemusí měnit. To platí i pro stávající rodinné karty, které zůstávají i nadále v platnosti, nicméně o nové si již nepůjde požádat. Nicméně pro všechny členy bude důležité, aby se přihlásili elektronicky a zkontrolovali si své údaje. Bez kompletních údajů se nebudou moci účastnit soutěží.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!