Reklama

Bohemia Energy spustila novou akviziční kampaň

Společnost Bohemia Energy novou akviziční kampaň na výroční produktovou řadu Jubileum. Motto kampaně a hlavní sdělení zní: „Přeběhněte k nám a ušetřete až 25 %.“

Kampaň poběží do 29. února prostřednictvím televize, tisku, on-line médií a také na webových stránkách Bohemia Energy. Prvních sto zákazníků, kteří uzavřou smlouvu online, navíc získá pár značkových tenisek BOTAS 66.

„Kampaň Přeběhněte k nám a ušetřete je první čistě akviziční kampaní Bohemia Energy, která cílí na potenciální zákazníky rozhodnuté změnit svého dodavatele energií současně prostřednictvím televize, tisku a internetu. Tato kampaň by také měla být jakousi pomyslnou tečkou za oslavou našeho 10letého výročí úspěšného působení na energetickém trhu, které jsme si připomínali po celý rok 2015, a proto jsme se rozhodli oslovit zákazníky s výroční produktovou řadou Jubileum,“ říká jednatel Bohemia Energy Jiří Písařík.

bee_akce

Kreativní stránku kampaně si vzala na starost reklamní agentura Hullabaloo, s níž společnost Bohemia Energy dlouhodobě a úspěšně spolupracuje. „Dělat kampaně pro Bohemia Energy je vždy radost. Jubileum je skvělý produkt, se kterým lidé skutečně ušetří až 25 % svých výdajů na energie. Bohemia Energy je navíc tím, kdo opravdu stále přináší důvěryhodnou volbu na trhu vůči těm starým molochům, kteří se dnes snaží tvářit tak strašně přívětivě,“ říká Jiří Pleskot, creative partner Hullabaloo.

V televizi – na stanicích Nova Group a Prima Group – začala akviziční kampaň Bohemia Energy 4. ledna a kromě reklamního videospotu ji tvoří reklamní injektáž ve vybraných pořadech. V tištěných médiích, například Právo, E15, Euro nebo Deník, se pak uskuteční formou klasické inzerce s výjimkou týdeníku Euro, kde budou zveřejněna doporučení významných obchodních partnerů.

Na internetu budou potenciální zákazníci oslovováni formou bannerové reklamy nebo facebookové reklamy. Speciálně pro kampaň byla na webových stránkách Bohemia Energy vytvořena landing page https://www.bohemiaenergy.cz/prebehnete/ –, na níž je možné uzavřít smlouvu online. Prvních sto klientů, kteří se rozhodnou přejít k Bohemia Energy a uzavřou smlouvu online, získá jako bonus značkové tenisky BOTAS 66.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *