Reklama

Brit Care se věnuje kočičím osobnostem

Kočky se liší stejně jako lidé. Mají různé potřeby podle toho, jak jsou staré, kde žijí nebo podle specifických vlastností a nároků. Na světě nenajdete dvě stejné kočky, každá je jedinečná osobnost, bytost s vlastní individualitou.

Způsob, jakým kočky žijí, jaký mají denní rytmus a co potřebují je pro českého výrobce krmiv Brit klíčovým vodítkem pro vývoj receptur. Všímá si jejich společných potřeb a umí řešit i jejich individuální nároky. Řada krmiv Brit Care Cat byla vyvinuta na míru kočičím osobnostem a jejich životním příběhům.

Výrobce krmiv Brit ví, že pro své miláčky chcete kvalitní a chutné krmivo. Proto krmiva Brit Care Cat obsahují vysoké procento masa (55 %) a současně jsou bez nejtypičtějších alergenů kukuřice, sóji a pšenice. Díky tomu je zaručena vysoká snášenlivost krmiva a nízké riziko výskytu potravní intolerance či alergie. Skrze tato superprémiová krmiva můžete své šelmě poskytnout celoživotní podporu zdraví tří nejdůležitějších orgánů v těle kočky: kůže potažmo srsti, zubů a močového aparátu. Správný obsah vápníku, fosforu, sodíku a hořčíku zajišťuje optimální mineralizaci organismu a společně s protizánětlivými účinky rakytníku chrání zdraví ledvin a močového ústrojí.

Během celého srpna je při nákupu libovolných tří 400 g balení Brit Care Cat jedno z nich zdarma

Čtěte také

1 komentář u Brit Care se věnuje kočičím osobnostem

  • Ludvík Čichovský napsal:

    Mám doma 2 mňouky čtyřnohé a 4 dvounohé. Se zájmem jsem si text přečetl a je super. Jen bohužel neříká kolik to žrádlo pro 4 nohé stojí…. Já si své 4 nohé mňouky vychoval na svůj typ stravy, protože řada výrobců krmiva dělá jen z odpadů a nastavuje je hnusy jako jsou brambory, soja, kukuřice….. což odmítám svým mňoukům dávat aby byly v pohodě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *