Komunikace

British Airways představuje nové bezpečnostní video s Mr. Beanem

Letecká společnost British Airways se rozhodla představit nové instruktážní video, které je cestujícím v rámci předletových bezpečnostních opatření prezentováno na palubách letadel. Nové video využívá zvučných jmen předních britských celebrit a má cestující nejen edukovat, ale také pobavit a tím získat jejich pozornost.

Vystupují v něm takové hvězdy jako Gillian Anderson, Sir Ian McKellen, Warwick Davis či Rowan Atkinson, známý mimo jiné jako Mr. Bean.

Mimo to má bezpečnostní video také atraktivním způsobem představit cestujícím charitativní organizaci Comic Relief, kterou od roku 2010 letecká společnost British Airways aktivně podporuje. Na dobročinné účely organizace mohou přispět cestující letecké společnosti přímo během letu na palubě letadla, a to například formou finančního daru v hotovosti, v jakékoliv výši a měně.

„Je pro nás velmi důležité, aby se naši zákazníci s bezpečnostním videem ztotožnili a věnovali mu pozornost. Tím, že jsme do příprav jeho nové verze zapojili světové celebrity, se nám podařilo vytvořit krátký film, který, jak věříme, si cestující zapamatují od začátku až do konce,“ říká Alex Cruz, generální ředitel letecké společnosti British Airways.

Nové video bude ke zhlédnutí od září a to nejdříve na všech dálkových letech British Airways. S velkou pravděpodobností se s ním tedy od prvního dne uvedení setká také celá řada českých zákazníku, cestujících s britskou leteckou společností do zámoří.

Čtěte také