Reklama

České aerolinie a Citibank ve společné kampani nabízejí zájemcům slevu na letenky

Citibank Europe plc ve spolupráci s Českými aeroliniemi připravila na letošní jaro novinku, díky které budou klienti moci cestovat ještě výhodněji. Cestující, kteří si zažádají o kreditní kartu Citi Life prostřednictvím webových stránek Českých aerolinií a jsou občany České republiky, mohou při koupi letenky ČSA ušetřit 2 500 Kč.

Zájemce, který si od 2. března 2015 zažádá o kreditní kartu Citi Life na webových stránkách Českých aerolinií na www.csa.cz nebo věrnostního programu OK Plus www.okplus.cz a je občanem ČR, získá po finálním schválení žádosti o kreditní kartu ze strany Citibank, její aktivaci a uskutečněné platbě kreditní kartou nejpozději do 30 dnů od vydání karty, poukaz na nákup letenky Českých aerolinií v hodnotě 2 500 Kč. Tato speciální akce není časově omezena a neplatí pro stávající klienty Citibank. Není podmínkou, aby zájemci o tuto speciální akci byli členy věrnostního programu OK Plus Českých aerolinií.

„České aerolinie a Citibank dlouhodobě a intenzivně spolupracují v celém spektru oblastí, a díky tomu přinášejí svým zákazníkům nové produkty, služby či speciální akce, které dělají cestování letadlem pro mnohé klienty ještě výhodnějším, zajímavějším či dostupnějším“, říká Ján Tóth, ředitel Českých aerolinií pro Obchod a marketing.

„Citibank má v současné době jedno z nejširších portfolií kreditních karet na českém trhu, a to i díky spolupráci s Českými aeroliniemi,“ říká Veronika Špaňárová, ředitelka retailového bankovnictví Citibank.

Kreditní karty vydané Citibank přinášejí svým držitelům mnoho výhod. Jedním z hlavních benefitů bezkontaktní kreditní karty Citi Life, je možnost požádat o tuto kartu on-line, nyní i prostřednictvím webových stránek Českých aerolinií. Kreditní karta Citi Life navíc přináší i spoustu dalších výhod, včetně odměny ve výši až 2 % z každé uskutečněné platby kartou, a to až do výše 1 000 Kč měsíčně ve formě Citi Life Prémií. Ty lze pak převést na míle do věrnostního programu OK Plus Českých aerolinií. Vedení kreditní karty Citi Life je v prvním roce zdarma, v následujícím období je účtován poplatek za vedení karty ve výši 50 korun měsíčně, který lze zaplatit formou získaných Citi Life Prémií.

Kreditní karta Citi Life je automaticky vydávána s bezkontaktní technologií a aktivovanou službou 3D Secure, která umožňuje bezpečnější platby na internetu prostřednictvím speciálního jednorázového kódu zaslaného na mobilní telefon držitele kreditní karty. Klienti ke kreditní kartě získají zdarma také bezkontaktní platební nálepku, kterou mohou umístit například na mobilní telefon, a platit tak bez zadání PIN kódu za nákupy do 500 Kč. Dražší nákupy jsou pomocí bezkontaktní platební nálepky rovněž možné, ovšem vyžaduje se zde zadání PIN.

Čtěte také