Reklama

DPD uvádí novou komunikační kampaň se soutěží

Společnost DPD, přední poskytovatel přepravních služeb v České republice i Evropě, aktuálně spouští novou komunikační kampaň. Stávající i potenciální zákazníci se s ní setkají na internetu v termínu od 12. května do konce června 2014. Kampaň bude propojena s atraktivní soutěží o zajímavé ceny v šesti různých kategoriích.

Na internetu bude nasazena série animovaných bannerů, které se objeví zejména na serverech Heureka.cz, Seznam.cz a Novinky.cz. Doprovodná komunikace bude probíhat na Facebookovém profilu společnosti DPD a na partnerských e-shopech. Součástí kampaně je šestitýdenní tipovací soutěž, která poběží od 12. května do 22. června 2014 na www.dorucujemeradost.cz/soutez

Účastníci soutěže mohou hrát o ceny věnované partnery – internetovými obchody Alza.cz, Kasa.cz, Sportisimo.cz a Spokojenýpes.cz. Každý z výše uvedených partnerů je patronem jedné či více z šesti soutěžních kategorií, kterými jsou Elektronika, Parfémy, Hračky, Dům a zahrada, Sport a Zvířata. Mezi hlavními výhrami najdeme například tablety Samsung Galaxy, poukazy k nákupu sportovního zboží v hodnotě 3 000,-Kč, zajímavé domácí elektrospotřebiče, poukazy na nákup kosmetiky, krmiva pro domácí mazlíčky nebo ty nejžádanější hračky pro děti.

DPD kampaň

Komunikace soutěže i celé kampaně bude probíhat také na domovských stránkách DPD
„S nabídkou spolupráce jsme oslovili firmy, které dlouhodobě využívají naše služby při doručování nakoupeného zboží svým zákazníkům. Soutěží se ve více kategoriích, které jsou přizpůsobeny širokému spektru našich klientů,” vysvětluje Ondřej Vaňha, obchodní a marketingový ředitel společnosti DPD.

“Naše dlouhodobé motto zní Doručujeme radost. Zakládáme si na tom, aby si klienti online obchodování užívali a své nákupy vždy obdrželi v daném termínu a perfektním stavu. Věříme, že je naše soutěž osloví a výhry, které jim doručíme s radostí, je potěší,” uzavírá jednatel společnosti DPD pan Daniel Mareš.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *