Reklama

AAA AUTO spouští novou kampaň

Společnost AAA AUTO startuje s novou kampaní s prostým názvem „Akce měsíce“, díky které zákazníci největšího autobazaru u nás mohou při koupi vozu ušetřit až desetitisíce korun. AAA AUTO jde vstříc zákazníkům a zlevňuje automobily nejžádanějších značek.

Na základě analýzy mapuje AAA AUTO kontinuálně nabídku ojetých vozů v celém regionu střední Evropy. Analytici výkupního oddělení sledují inzeráty na autoserverech, v tištěných médiích i webové nabídky autobazarů. A právě na základě této analýzy a dalších evidovaných statistik zavádí společnost výrazné slevy na značky automobilů, které jsou v českých autobazarech nejvíce žádané, aby tak vyhovělo zejména nejširší skupině českých zákazníků. „Tuto akci jsme připravili pro nejširší okruh zákazníků, abychom co nejvíce z nich umožnili koupit si oblíbený vůz za akční cenu“, říká Karolína Topolová, generální ředitelka společnosti AAA AUTO.

aaa_kampan_big

Jedná se sezónní kampaň, kterou společnost AAA AUTO přichystala na podporu prodeje. Kampaň bude zahrnovat reklamní spot v televizi a v rádiu. Akci doprovodí reklamní letáky, které budou k dispozici na všech 21 pobočkách v České republice a velká část zákazníků je dostane také do svých schránek. Budou rovněž k dispozici v online verzích na vybraných internetových serverech. Kampaň bude doplněna i outdoory a TV spotem.

Čtěte také