Reklama

Evropa 2 má novou kampaň s Marešem a Hezuckým

Evropa 2 přichází s další kampaní, ve které vystupuje osvědčená moderátorská dvojice Ranní show – Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Kampaň odstartuje začátkem června a jejím hlavním cílem je podpora image Evropy 2 jako hudebního a zábavného rádia pro mladé.

Hlavní motto „Bavte se po svém s Evropou 2“ odkazuje na situace, kdy si lidé některé písničky přetextovávají podle toho, jak jejich slova skutečně slyší. V rámci mediálního plánování bylo využito komplexního mediamixu se zastoupením printu, televize, OOH nosičů, internetu i kinoreklamy. Kampaň využívá i sociální média a vlastní cross-promotion.

„Nová kampaň Evropy 2 zapadá do dlouhodobé strategie tohoto rádia, kdy říkáme, že jsme zábavné médium a hrajeme MaXXimum muziky. Tentokrát nese claim Bavte se po svém s Evropou 2,“ říká Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR a dodává: „Kampaň je postavena na emocích a připomíná situace, které každý z nás dobře zná. Komu se někdy nestalo, že slyšel písničku, která se mu líbila, ale její text si zpíval jinak, než zní v originále? Tahle situace je blízká i Evropě 2, protože jsme rádio, které posluchače nejen baví, ale hlavně se baví s nimi.“

Stejně jako v podzimní kampani „Guruové českého éteru“ i zde vystupují známí moderátoři Evropy 2, Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Kreativní koncept ke kampani zpracovala agentura TRIAD Advertising a produkci videa zajistil Flux Films. Režie se tentokrát ujal Adam Vopička a fotografie pro kampaň nafotil Petr Kurečka. Kampaň využívá komplexního mediamixu, kdy kromě vlastních médií a sociálních sítích vsází také na kinoreklamu, TV reklamu, print, OOH nosiče a reklamu v onlinu.

„O Leošovi s Patrikem je známo, že si umějí udělat legraci i sami ze sebe, a Evropa 2 tradičně také vybočuje z konzervativní komunikace českých rádií, která se často odbyde jen tím, že se na billboard umístí velké logo. Chceme přinášet něco víc. Nejsme normální rádio, ale rádio s tou nejlepší muzikou i zábavou,“ dodává Lenka Maureryová, ředitelka Evropy 2.

Čtěte také