Finance

GE Money spustila předvánoční nabídku Expres půjčky

Klientům, kteří budou řádně a včas splácet, GE Money Bank odpustí každou dvanáctou splátku. Nabídka platí pro Expres půjčky a Konsolidace půjček v minimální výši 100 000 Kč, které klienti uzavřou do konce roku 2014. Banka svoji vánoční nabídku podpoří rozsáhlou marketingovou kampaní.

„Díky naší předvánoční akci mohou klienti GE Money Bank šetřit každý rok po celou dobu splácení. Tím, že jim odpustíme celou měsíční splátku, ulevíme rodinnému rozpočtu v napjatém předvánočním období a navíc tím výrazně snížíme úrokovou sazbu. U některých půjček se klienti mohou dostat až na naprosto bezkonkurenční úrok 4,7 % p.a.,” říká Radko Šindrbal, produktový manažer GE Money Bank.

Celkem banka za zákazníky zaplatí v závislosti na zvolené délce splácení až osm splátek. Stačí, aby klienti uhradili 11 splátek včas, a to nejpozději do 6 kalendářních dnů od data splatnosti. Banka za klienty každý 12. měsíc uhradí také pojištění schopnosti splácet, pokud jej uzavřeli při sjednávání půjčky. Díky odpuštěným splátkám mohou klienti ušetřit tisíce korun a výrazně snížit svoji úrokovou sazbu. Například v případě úvěru ve výši 150 000 Kč na dva roky se klienti mohou dostat až na RPSN ve výši pouhých 5,9 % p.a.

gekampan

Předvánoční nabídku Expres půjčky a Konsolidace půjček podpoří rozsáhlá marketingová kampaň. Od 16. 10. až do 18. 12. 2014 poběží nový spot s kocourem v síti multikin CineStar, na televizích skupin Nova a Prima, TV Barrandov, AT Media a regionálních stanicích TV Czech Regio. Spoty se budou také objevovat na stránkách televizí Nova, Prima, na webech Seznam, Google, Youtube a dalších. „Kocoura, který se těšil na klid pod stromečkem, páníček tentokrát vytáhne na běžky. Místo Vánoc pod stromečkem ho tak čeká utrpení v lese,“ popisuje obsah spotu Miroslava Misíková, senior manažerka marketingové komunikace GE Money Bank.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!