Reklama

Goodyear ve své kampani oslavuje zajímavé destinace

Společnost Goodyear spustila novou kampaň My Feel Good Place. Jedná se o integrovanou platformu, která shromažďuje inspirativní fotografie oblíbených míst vložených na Instagram od lidí z celého světa a automaticky je umísťuje na interaktivní mapu.

Platforma „My Feel Good Place“ vychází ze sloganu společnosti Goodyear „Made to Feel Good“. Goodyear tímto rozšiřuje svou dlouhodobou misi, spočívající v zajištění pohodlného cestování, o snahu napomoct lidem k zážitkům, které jim mohou přinést inspirativní, dobře známá či dokonce pro život zlomová místa. Lidé mohou nahrávat na Instagram fotografie s označením #MyFeelGoodPlace a následně mají šanci vyhrát jednu z několika cen, včetně ceny hlavní – letenky kolem světa, sponzorované společností Goodyear.

goodyear_2

Aby mohla být kampaň zahájena, vydal se tým společnosti Goodyear na cestu za místy, kde se člověk cítí dobře – „Feel Good Places“. Ta se následně objevila na internetu. Prozkoumali Komské jezero a v této malebné oblasti identifikovali základní „Feel Good Place“ s ledovcovými vodami a panoramatickými výhledy na masív Grigna, tvořící pozadí pro jednu z nejkrásnějších silnic na světě. Tento italský kus ráje posloužil jako pozadí pro první fotografie na platformě „My Feel Good Place“, kde je každé „Feel Good Place“ logem legendární okřídlené boty.

„Tato kampaň by měla zachytit podstatu hesla “Made to Feel Good” a myšlenku, že Goodyear vám přinese klid v mysli, ať jedete kamkoli. Ať se jedná o psychologický útěk, nebo fyzickou cestu, Goodyear touto platformou oslavuje místa, kde se zákazníci cítí dobře, a i cesty, které se za těmito místy skrývají,” říká Hans Vrijsen, Marketingový ředitel pro osobní pneumatiky, Goodyear Dunlop EMEA.

Nahráním fotek na webové stránky My Feel Good Place mohou soutěžící vyhrát dvě letenky kolem světa. Šťastní výherci tak budou mít možnost najít své další významné „Feel Good Place“ kdekoli na celém světě.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!