Služby

Aramark otevřel čistírny oděvů ve vybraných business centrech

Společnost Aramark, s.r.o., která patří mezi tři největší poskytovatele veřejného stravování v České republice, rozšiřuje nabídku svých služeb o provoz čistíren oděvů v business centrech.

Mateřská společnost ARAMARK Corporation ve Spojených státech amerických provozuje čistírny a prádelny již desítky let a z USA se poskytování těchto služeb rozšířilo i do dalších států. Aramark v České republice tak navazuje na letité zkušenosti a čerpá mezinárodní know-how zahraničních poboček.

Cílem nové služby, kterou Aramark nabízí ve spolupráci se společností Bel & Blanc, je uspokojit poptávku zákazníků po kvalitním a dostupném čištění oděvů a rozšířit své portfolio služeb. V září tohoto roku byl zahájen pilotní provoz v BB Centru na Praze 4 v budovách D a Gamma. Mezi prvním a druhým měsícem od zahájení provozu zaznamenala společnost Aramark 100% nárůst počtu zájemců, kteří službu čištění oděvů využívají.

„Časem plánujeme tuto službu rozšířit i do dalších business center v Praze. Zákazníci nejvíce oceňují pohodlí a snadnou dostupnost. Jediné, co je třeba udělat, je donést oblek či košili na kontaktní místo u restaurace Aramark a naši zaměstnanci se postarají o vše ostatní. Velký zájem, který jsme zaznamenali během prvních dvou měsíců působení v BB Centru, je pro nás důkazem, že kráčíme správným směrem,“ říká Josef Svoboda, generální ředitel společnosti Aramark.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!