Služby

Aramark pomůže ledním medvědům v Zoo Praha

Společnost Aramark podpoří společně se společností Coca-Cola lední medvědy chované v Zoologické zahradě hl. m. Prahy. Z každé láhve nápojů ze sortimentu Coca-Coly prodané v provozovnách Aramark, obdrží Zoo Praha dvě koruny na potřeby pro lední medvědy.

„Lední medvědi, kteří jsou na seznamu ohrožených druhů, provázejí značku Coca-Cola už od 20. let minulého století. Jelikož se společnost Coca-Cola rozhodla zasadit společně s organizací WWF o ochranu přírody v Arktidě, rozhodli jsme se připojit a věnovat dvě koruny z každé prodané láhve ledním medvědům v pražské zoo,“ vysvětluje Josef Svoboda, generální ředitel společnosti Aramark.

Akce se týká vybraných nápojů z portfolia značky Coca-Cola. Společnost Aramark tak věnuje peníze za každou prodanou láhev nápojů Coca-Cola, Coca-Cola light, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite a Kinley. Akce trvá od začátku února do 15. března 2013.

Zoo Praha je jednou ze dvou zoologických zahrad v České republice, které lední medvědy chovají. Časopis Forbes ji v roce 2007 vyhlásil sedmou nejlepší zoologickou zahradou na světě.

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!