Služby

Síť kaváren CrossCafe expanduje. Otevřela první kavárnu v Hradci Králové

CrossCafe, český originální franchisingový koncept nekuřáckých kaváren, otevřel svoji první pobočku v dalším kraji. Po několika kavárnách v Plzni a Praze (zde celkem zatím 13 poboček) otevřelo CrossCafe svoji první kavárnu v Hradci Králové. Brzy budou v této východočeské metropoli následovat další dvě. První hradecká kavárna byla otevřena na Ulrichově náměstí, na místě bývalého oblíbeného mléčného baru.

„Jsme rádi, že se nám podařilo vstoupit do dalšího českého města a zároveň otevřít kavárnu v tomto jedinečném prostoru,“ prozradil Jan Janák, majitel sítě CrossCafe. „Rád bych také poděkoval zástupcům města Hradec Králové, zejména primátorovi MUDr. Zdeňku Finkovi a náměstkovi Ing. Martinu Soukupovi, kterým významně záleželo na tom, aby v tomto tradičním prostoru vznikla kavárna,“ dodal Jan Janák.

Kavárny CrossCafe vynikají originálním prostorem a prostředím. Každá kavárna je designově a funkčně navržena tak, aby celkově zpříjemňovala pobyt návštěvníků uvnitř. Podkresová hudba baví, ale neruší, jsou zde místa pro klidnou práci, stejně jako místa více společenská. Vybrané kavárny obsahují dětský koutek, jiné pak pracovní stoly se zásuvkami a lampičkami. Ten nechybí ani na Ulrichově náměstí. Standardem všech kaváren je nekuřácké prostředí a wi-fi připojení.

Sortiment CrossCafe se vyznačuje důrazem na kvalitní suroviny a zdravý životní styl. Zákazníci zde najdou kávu nejvyšší kvality, kterou si mohou nechat připravit v nejrůznějších variacích tak, aby plně odpovídala jejich chuťovým preferencím. Pochutnat si mohou i na domácích dortech vlastních receptur, které jsou připraveny z kvalitních surovin bez náhražek. Ráno je možné vybírat z bohaté nabídky snídaní a přes den jsou v nabídce rozpékané i studené sendviče včetně salátu. K oblíbeným vitamínovým nápojům patří čerstvé šťávy z pomerančů a grapefruitů.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *