Služby

Město Abingdon bude poskytovat služby pomocí mySAP CRM

Společnost SAP Public Services (SAP PS) ohlásila, že město Abingdon (Virginia, USA) bude implementovat řešení mySAP Customer Relationship Management (mySAP CRM). Abingdon bude prvním zákazníkem z oblasti veřejného sektoru, který bude využívat nejnovější verzi mySAP CRM. SAP PS poskytne v rámci této implementace rovněž své konzultační služby.

S mySAP CRM získávají úřady města Abingdon snadno přístupné a interaktivní on-line služby pro své občany a napojí jednotlivé obyvatele a podniky na různorodé komunální služby nabízené prostřednictvím internetového portálů města, a to 24 hodin a 7 dnů v týdnu.

Řešení mySAP CRM umožní obyvatelům Abingdonu platit různé daně, poplatky za kanalizaci a odpady a další. Vedle toho nabízí možnost oznamovat aktuální problémy s veřejnou infrastrukturou, jako jsou např. dodávky vody a poruchy semaforů nebo dovolí občanům podávat stížnosti a své návrhy on-line. Jako první městská organizace ve státě Virginia, která bude využívat CRM pro své iniciativy v oblasti e-government a řízení vztahů s občany, bude Abingdon sloužit v tomto směru jako modelové řešení pro státní legislativu.

Abingdon je město s 10 000 obyvateli, které leží nedaleko hranic se státem Tennessee. Pro zvýšení své technologické kapacity zřídilo město síť z optických kabelů s cílem poskytovat vysokorychlostní přístup na Internet jak pro podniky tak pro domácnosti. Dále implementovalo systém pro poskytování geografických informací dostupný přes Internet. Projekt CRM posílí ještě více infrastrukturu města směrem k modelu sofistikované elektronické komunity.

Čtěte také