Internet

Annonce používá platební centrum od Et netery

Společnost ET NETERA, přední český dodavatel e-business řešení, vyvinula pro společnost Annonce k.s. platební centrum PayCenter, které zákazníkům umožňuje pohodlně využívat placených služeb Annonce.

Placené služby Annonce – zvýrazněné a tučné inzeráty, logo inzeráty, centrované podnikatelské (plně formátovatelné), mezinárodní inzerce, kupování kontaktů u inzerátů atd. – mohou nyní zákazníci využívat aniž by vstali od počítače. Inzeráty lze nyní nejenom vytvořit a objednat, ale i zaplatit přes platební centrum vyvinuté společností Et netera.

Uživatel si na stránkách Annonce zřídí účet, který různými platebními metodami doplňuje penězi. Z tohoto účtu pak za služby platí. V současné době lze vybírat z těchto platebních metod: on-line platby/ mikroplatby (T-mobile, i -Pay), off-line platby (bankovní převodem, platba složenkou, hotově na přepážce). Administrátor na straně Annonce má zase kompletní přehled o zákaznících, pohybech na účtech, objednaných službách atd.

„Z uživatelského pohledu jsou zajímavé nejenom on-line a mikroplatby, ale i off-line platby. Zákazník Annonce si přes internet inzerát sestaví, případně naformátuje či přidá logo, objedná a zadá příkaz k úhradě. Až za službu zaplatí, třeba složenkou nebo hotově na přepážce, služba se aktivuje aniž by musel znovu na stránky. To je třeba jedna z ojedinělých vlastností PayCentra,“ řekl Martin Havel, projekt manager společnosti Et netera.

„Očekáváme, že zájem o on-line služby bude stále stoupat. Zejména poté, co jsme v minulých dnech spustili centrovanou podnikatelskou (plně graficky formátovatelnou) a FAPIA (mezinárodní) inzerci,“ řekl Michael Matyáš, Multimedia Service Manager společnosti Annonce a dodal. „prakticky veškeré investice do internetových služeb vždy spolu s naším dlouholetým partnerem, firmou Et netera, pečlivě zvažujeme, analyzujeme, plánujeme. I proto jsem přesvědčen, že stejně jako v minulých případech bude i tentokrát nová služba úspěšná.

– red –

Čtěte také