ICT

Microsoft Dynamics podporuje prodej aut v České republice

Jeden z největších českých dovozců automobilů si zvolil podnikový systém Microsoft Dynamics NAV.

Microsoft Dynamics si připisuje další úspěch. Nová verze podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV bude nasazena se skupině společností Auto Palace Group. Nový systém včetně nadstavbového řešení pro automobilový průmysl, Automotive Business Solutions (ABS), tak bude využívat 7 společností v České republice a 4 na Slovensku. Komplexní dodávku systému zajistí společnost AXIOM SW s.r.o.

„Řešení Navision používáme už od roku 1996. Tehdy nám vyšlo z našich průzkumů jako nejlepší a po celou dobu s námi Navision rostl a pomáhal nám efektivně řídit společnost,“ říká Jindřich Nevrla, generální manažer Auto Palace Group. „Nyní jsme se rozhodli přejít na nejnovější verzi Microsoft Dynamics NAV a počítáme s tímto řešením i do budoucna,“ dodává Jindřich Nevrla. Auto Palace Group od informačního systému očekává především zefektivnění řízení a podporu ve všech oborech činnosti, tedy v prodeji nových i ojetých vozů a provozu servisu.

Při vývoji řešení Automotive Business Solutions pro Microsoft Dynamics NAV vycházela společnost AXIOM SW ze svých více než desetiletých zkušeností s poskytováním IT služeb pro sektor automobilového průmyslu. Mezi další zákazníky Microsoft Dynamics NAV a Automotive Business Solutions patří například AAA Auto Praha a řešení bylo certifikováno a doporučeno pro použití v dealerské síti Ford Motor Company CZ.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!