ICT

INFOR uvádí na trh nejnovější verzi řešení pro řízení podnikových aktiv

Infor, jeden z největších světových dodavatelů podnikových informačních systémů, oznámil globální dostupnost nejnovější verze Infor EAM MP2, řešení pro řízení podnikových aktiv určeného pro malé a středně velké společnosti. Nová verze obsahuje novinky navržené s cílem zjednodušit přechod na operační systém Microsoft a servery postavené na této platformě, včetně podpory operačního systému nové generace Microsoft Windows Vista.

Současná strategie společnosti Infor nazvaná „customer first“ („první je zákazník“) se zaměřuje na zvýšení hodnoty aktuálních investic zákazníků do řešení Infor prostřednictvím rozšíření jejich základních ERP aplikací o obchodně specifická řešení a rozvoje produktového portfolia Infor směrem k řešením nové generace.

Řešení Infor EAM MP2, které bylo vyvinuto pro potřeby menších a středních organizací, nabízí funkcionality, jež společnosti potřebují k udržení maximální výkonnosti svých podnikových aktiv při minimálních provozních nákladech – vše za dostupnou cenu, s rychlou instalací, jednoduchou údržbou a uživatelsky nenáročným klient/serverovým balíčkem.

„Nejnovější verze řešení Infor EAM MP2 je výsledkem zpětné vazby získané od zákazníků, jež nám umožnila ještě lépe podporovat naše zákazníky v jejich úsilí o zlepšování výkonnosti svých zařízení a redukci provozních nákladů,“ řekl Bruce Gheesling, senior vicepresident skupiny Infor EAM. „Infor bude nadále nabízet řešení v oblasti řízení aktiv společnostem všech velikostí bez ohledu na počet uživatelů či provozů a nezávisle na potřebě řešení hostovaného či implementovaného na místě.“

Nejnovější verze zahrnuje řadu aktualizací a upgradů včetně podpory Microsoft SQL Server Express a SQL Server 2005. Mezi další novinky patří aktualizované uživatelské rozhraní a podpora nejnovější generace desktopových operačních systémů včetně Windows Vista. Infor EAM MP2 automatizuje procesy sledování, údržby a řízení kapitálových aktiv, které zákazníkům umožňují maximalizovat provozní dobu zařízení a řídit náklady na práci a zásoby.

– red –

Čtěte také