Služby

Mmd – PR partner náborové kampaně Zepter

Agentura Mmd, přední poradenská společnost v oblasti Corporate, Public Affairs a Public Relations ve střední a východní Evropě, v únoru zahájila tříměsíční projektovou spolupráci se společností Zepter International s. r. o.

V období od února do dubna 2007 bude Mmd svými PR aktivitami podporovat masivní náborovou kampaň Zepteru, jejímž cílem je získat tisíc nových obchodních zástupců. Zepter International se specializuje na osobní formu prodeje a na českém trhu působí již šestnáct let. Svým zákazníkům nabízí značkové výrobky čtyř produktových divizí – Medical, Home Art, Home Care, Zepter Cosmetics and Luxury.

Hlavním cílem PR kampaně je představit Zepter jako odborníka na prodej vysoce kvalitních značkových výrobků a posílit povědomí široké veřejnosti o společnosti jako o seriózním zaměstnavateli s dlouholetými zkušenostmi a mezinárodním zázemím. „Součástí PR aktivit je tisková zpráva o probíhající náborové kampani, tiskové materiály o výsledcích průzkumu mezi zákazníky Zepteru zaměřený na nákupní zvyklosti a také rozhovory do médií se zástupci společnosti,“ říká Hana Kučerová, Account Director agentury Mmd. „Kromě tiskových materiálů jsme zároveň připravili setkání s médii nejenom v Praze, ale i v Ostravě a Brně.“

O Mmd
Mmd poskytuje komplexní služby v oblasti PA a PR poradenství v 18 zemích regionu střední a východní Evropy. Mmd má vlastní pobočky v Bosně a Hercegovině, Bulharsku, České republice, Estonsku, Chorvatsku, Kazachstáně, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Rusku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku, Turecku a Ukrajině.

Zaměřujeme se na pět klíčových oblastí, které zahrnují korporátní komunikaci a public affairs, zdravotnictví a farmaceutický průmysl, technologie, business-to-business a spotřebitelskou produktovou komunikaci. V těchto sektorech vytváříme a implementujeme národní, mezinárodní i globální komunikační kampaně pro lokální a mezinárodní společnosti včetně řady firem ze žebříčku Fortune 500.

V České republice působí od roku 1993 a je členem Asociace Public Relations Agentur (APRA). V roce 2005 získala certifikát kvality řízení a poskytování služeb v oboru Public Relations PRCA/APRA podle mezinárodního standardu Consultancy Management Standard. Odborný časopis Holmes Report vyhodnotil v roce 2004 Mmd jako „komunikační agenturu roku 2004“ v regionu Nové Evropy. Mmd je součástí globální skupiny Huntsworth sdružující přední světové komunikační agentury zaměřující se zejména na oblast Public Relations.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *