Marketing

WLW CD-Book CE 2003 – profesionální pomocník pro vaše obchodování

Společnost WLW („Wer liefert was?“, Kdo do dodává?) – vydavatel evropského obchodně-podnikatelského informačního systému – právě uvádí na trh novou edici CD-ROMu pro střední Evropu CD-Book CE 2003. Nové vydání CD-ROMu obsahuje aktuální obchodní informace o výrobcích a službách více než 64.000 dodavatelů a poskytovatelů služeb typu business-to-business z České republiky, Slovenska, Slovinska a Chorvatska.

Informace z databáze na CD-ROMu umožní nejen rychlé a jednoduché vyhledávání kvalitních dodavatelů, ale i cílené oslovování potenciálních odběratelů. Prostřednictvím nového CD-ROMu pro střední Evropu lze přímo pomocí faxu nebo e-mailu komunikovat s obchodními partnery, a tak efektivně uzavírat obchodní kontrakty.

Výrobky a služby jednotlivých dodavatelů jsou k nalezení velmi snadno, protože jsou zařazeny do indexu čítajícího více než 46.000 skupin. S novým CD-BOOKem CE 2003 je možné přímo oslovit potenciální dodavatele, protože mimo ostatních kontaktních údajů obsahuje také přes 27.000 e-mailů. Kontakty všech 24.500 firem z České republiky jsou uvedeny s novými telefonními čísly (po přečíslování 21. 9. 2002).

Informace na CD-ROMu jsou stále aktuální, poněvadž je zde přes 14.500 internetových adres, prostřednictvím kterých se mohou uživatelé jedním kliknutím dostat na domovské stránky firem a získat tak dodatečné aktuální údaje. K vyhledávání informací je možno využít 9 jazyků – čeština, angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, holandština, slovinština a chorvatština.

K zabránění ztrát drahocenného času manažerů rozesíláním dopisů jednotlivě lze s pomocí CD-Booku 2003 odeslat zdarma poptávku hromadně hned několika firmám prostřednictvím služby WLW-MARKET – rozesílání přímých poptávek.

Čtěte také