Internet

Najděte si slevu na mapě

Portál AkčníCeny.cz, který funguje na českém internetu již více než 10 let, představil novou službu „Slevy na mapě“. Ta pomůže lidem najít si v blízkosti místa, kde žijí, nejvýhodnější nabídky zboží nejen v kamenných obchodech, ale také na v poslední době velmi populárních webech s hromadnými slevami.

Interaktivní mapa slev zobrazuje veškeré zboží v ČR, které je momentálně v akci, a to od všech velkých maloobchodních řetězců, s nimiž portál AkčníCeny.cz spolupracuje. Lidem tato mapa umožní jednoduše si vyhledat například zvýhodněné nabídky obchodů Tesco, Albert, Globus, OBI a mnoha dalších obchodníků v jejich městě. Po zadání konkrétní adresy nebo místa zjistí, v kterém obchodě je zlevněné zboží k mání, a o jaký sortiment se jedná. Lidé ale mohou vyhledávat slevy i podle kategorií jako „móda a oblečení“, „potraviny“, „elektronika“ a dalších. Kromě toho je k dispozici i fulltextové vyhledávání jako v běžných vyhledávačích. Potenciální zákazník si pak může prohlédnout u jednotlivých položek zboží výši slevy v procentech a současně cenu po slevě. Kromě kamenných obchodů mohou lidé na mapě vyhledávat stejným způsobem i nabídky serverů s hromadnými slevami. Interaktivní mapa slev momentálně nabízí přes 250 tisíc akčních položek ve více než 1800 prodejních místech po celé republice.

„Pokud například sháním notebook, mapa mi zobrazí nejbližší prodejny, které nabízejí notebooky za zvýhodněnou cenu,“ vysvětluje výhody nové služby portálu AkčníCeny.cz Jan Brokeš ze společnosti Retail Info, která jej provozuje. „Brzy se tato nová funkce objeví také ve verzi pro mobilní telefony. Dále nabídneme možnost umístit mapu slev na webové stránky třetích firem a průběžně pracujeme na dalším rozšiřování prodejních míst, aby lidé měli co nejúplnější přehled slev obchodníků.“

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *