Reklama

Mrzutý kocour se v marketingové kampani GE Money Bank podívá domů

GE Money Bank podpoří Konsolidaci půjček velkou marketingovou kampaní. Reklamní spoty s mrzutým kocourem poběží od 17. 2. do 20. 4. na televizních stanicích skupin Nova a Prima, od 21. 2. do 20. 4. se budou objevovat také v kinech CineStar.
V novém spotu bude kocour, na rozdíl od přechozích reklam, které se odehrávaly venku, v domácím prostředí. „Páníček ho tentokrát nemile překvapí běhacím pásem, který si pořídil díky nižším splátkám u Konsolidace půjček, a na kterém k nelibosti kocoura teď oba společně cvičí,“ vysvětluje obsah reklamního spotu senior manažerka marketingové komunikace GE Money Bank Miroslava Misíková.

Spot z autorské dílny agentury Labstore natočil Daniel Růžička. GE Money Bank bude o nové nabídce Konsolidace půjček informovat také prostřednictvím reklam a bannerů na serverech Seznam, Youtube, Google a webech vydavatelství Ringier. Součástí marketingové kampaně budou i drop maily, inzeráty v regionálním tisku a spoty se objeví i na LCD obrazovkách na úřadech či v nemocnicích.

GE Money

GE Money Bank odmění klienty za řádné splácení Expres půjčky a Konsolidace půjček. Za každý rok, kdy zákazník pravidelně splácí, mu banka vždy po 12 měsících sníží úrokovou sazbu o jeden procentní bod. Díky tomu budou klientům až do úplného splacení úvěru klesat měsíční splátky. Nabídka platí pro Konsolidace půjček a Expres půjčky, uzavřené od 13. 2. do 30. 4. 2014.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!