Reklama

Novou online hru spouští společnost Moravské naftové doly online

V těchto dnech spouští společnost MND − Moravské naftové doly online hru „Milionový vrt“. Tento virtuální vrt pro širokou veřejnost bude chrlit tisícové poukázky na plyn v celkové hodnotě 10 milionů Kč a výlety na Moravu − tedy tam, kde má MND své kořeny. MND tak přiblíží podstatu své činnosti a také osloví nové zákazníky z řad domácností.

MND si uvědomuje, že je energetický trh pro mnohé jednou velkou neznámou a snaží se tuto oblast lidem více přiblížit. Kromě aktivní snahy o zvyšování energetické gramotnosti veřejnosti se snaží také ukázat pravou tvář MND a všechny její činnosti.

„Často se setkáváme s otázkami, jak taková těžba ropy a plynu na Moravě probíhá. Mnozí lidé často ani nevědí, že se na Moravě tyto suroviny těží. To nás inspirovalo. Přišli jsme s nápadem představit veřejnosti naši činnost a zaměřili jsme se přitom právě na navrtávání plynových ložisek. Využili jsme hravou a zároveň edukativní formu − online hru Milionový vrt,“ vysvětluje Jan Sýkora, vedoucí marketingu MND.

MND_hra_milionovy vrt

„Z našeho MND Facebooku víme, že se lidé o naši činnost zajímají, aktivně reagují na naše posty věnované technologiím, ať už jsou to zákazníci nebo jen fanoušci. Věříme, že tímto se jim opět o krok přiblížíme a pootevřeme dveře k nám do MND,“ dodává Jan Sýkora.

Kromě toho, že se během hry dozvíte, jak takové vrtání plynu může vypadat, si ještě můžete pro svoji domácnost nebo domácnost příbuzných či známých vyvrtat poukázku na plyn, která vám již tak výhodný plyn od MND ještě zlevní. Na ty nejúspěšnější „vrtmistry“ čeká ve hře až 3 000 Kč. Každý den navíc MND vylosuje jednoho výherce, který se vydá se svým doprovodem na Moravu – za vínem a exkurzí po místech, ke MND těží a skladuje plyn. Celkem se na Moravu vypraví 40 dvojic. Projekt si klade za cíl ukázat lidem, že MND je stabilní společností s dlouhou tradicí.

„V rámci naší komunikace pro rok 2015 chceme zákazníkovi představit cestu Plynu z první ruky do českých domácností od jeho nalezení, navrtání, vytěžení, uskladnění až po dodání k zákazníkovi domů,“ doplňuje Jan Sýkora.

„Hrát hru a soutěžit o poukázky na plyn či výlet na Moravu může kdokoliv. Ať už je naším zákazníkem, či nikoliv. Pro uplatnění poukázek na plyn v hodnotě 1 000 Kč nebo 3 000 Kč je samozřejmě nutné, aby pak domácnost uzavřela u MND smlouvu na plyn. V případě, že už od nás zákazník plyn odebírá a chtěl by poukázku také uplatnit, musí naši hru doporučit svým dvěma známým,“ uzavírá Jan Sýkora.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *