Reklama

Originální hrdinové se vrací v kampani Raiffeisenbank

Začátkem září se v reklamních spotech Raiffeisenbank na podporu účtu eKonto SMART na televizní obrazovky vrátí charizmatická dvojice hrdinů, kterou opět ztvární herci Victor Solé a Erica Bigiou. Soukromému detektivovi Arturovi bude s řešením kriminálních případů pomáhat půvabná Viktorie, která se tentokrát objeví v roli jeho kolegyně.

Kampaň bude ve druhé polovině září doplněna o spot propagující Rychlou půjčku od Raiffeisenbank. Komunikační koncept znovu využívá žánr „Film noir“, na režisérské křeslo již potřetí usedl Goran Marojevič a za kameru se i letos postavil Jan Velický.

Spoty, stejně jako plakáty na pobočkách budou nově černobílé s barevným akcentem. Nově také budou postavy mluvit přímou řečí místo vnitřního hlasu. „Pro hlavní představitele, kteří nejsou původem z Čech, to byl nelehký úkol. Pauzy během natáčení tak nesloužily jen k odpočinku, ale také k pilování češtiny,“ vzpomíná ředitelka marketingové komunikace Raiffeisenbank Michaela Kuželová. Žádný přízvuk však neuslyšíte, Španěl Victor Solé i Albánka Erica Bigiou „promluví“ hlasem českých herců Michala Dlouhého a Jany Pidrmanové.

Složení štábu i hereckého obsazení zůstalo stejné jako v loňském roce, kreativní stránku kampaně pak nově zajistila reklamní agentura MADE BY VACULIK. „Posunuli jsme komunikaci do affluentnějšího a modernějšího prostředí. S nadsázkou můžeme říct, že jsme Arturovi sundali kabát, utáhli kravatu a posunuli ho blíže k jeho kolegovi agentovi 007,“ vysvětluje Michaela Kuželová.

Natáčelo se na začátku srpna a vzniklo hned sedm televizních spotů. První vlna poběží na televizních obrazovkách od 6. září a bude podporovat eKonto SMART, od 19. září ji pak doplní další spot propagující Rychlou půjčku. Televizní reklama bude podpořena online aktivitami, OOH nosiči a na všech pobočkách budou plakáty odkazující na právě probíhající kampaň. Mediální plán připravila agentura ZenithOptimedia.

Video je možné shlédnout zde

Čtěte také