Reklama

Originální hrdinové se vrací v kampani Raiffeisenbank

Začátkem září se v reklamních spotech Raiffeisenbank na podporu účtu eKonto SMART na televizní obrazovky vrátí charizmatická dvojice hrdinů, kterou opět ztvární herci Victor Solé a Erica Bigiou. Soukromému detektivovi Arturovi bude s řešením kriminálních případů pomáhat půvabná Viktorie, která se tentokrát objeví v roli jeho kolegyně.

Kampaň bude ve druhé polovině září doplněna o spot propagující Rychlou půjčku od Raiffeisenbank. Komunikační koncept znovu využívá žánr „Film noir“, na režisérské křeslo již potřetí usedl Goran Marojevič a za kameru se i letos postavil Jan Velický.

Spoty, stejně jako plakáty na pobočkách budou nově černobílé s barevným akcentem. Nově také budou postavy mluvit přímou řečí místo vnitřního hlasu. „Pro hlavní představitele, kteří nejsou původem z Čech, to byl nelehký úkol. Pauzy během natáčení tak nesloužily jen k odpočinku, ale také k pilování češtiny,“ vzpomíná ředitelka marketingové komunikace Raiffeisenbank Michaela Kuželová. Žádný přízvuk však neuslyšíte, Španěl Victor Solé i Albánka Erica Bigiou „promluví“ hlasem českých herců Michala Dlouhého a Jany Pidrmanové.

Složení štábu i hereckého obsazení zůstalo stejné jako v loňském roce, kreativní stránku kampaně pak nově zajistila reklamní agentura MADE BY VACULIK. „Posunuli jsme komunikaci do affluentnějšího a modernějšího prostředí. S nadsázkou můžeme říct, že jsme Arturovi sundali kabát, utáhli kravatu a posunuli ho blíže k jeho kolegovi agentovi 007,“ vysvětluje Michaela Kuželová.

Natáčelo se na začátku srpna a vzniklo hned sedm televizních spotů. První vlna poběží na televizních obrazovkách od 6. září a bude podporovat eKonto SMART, od 19. září ji pak doplní další spot propagující Rychlou půjčku. Televizní reklama bude podpořena online aktivitami, OOH nosiči a na všech pobočkách budou plakáty odkazující na právě probíhající kampaň. Mediální plán připravila agentura ZenithOptimedia.

Video je možné shlédnout zde

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *