Reklama

Pavlína Němcová nafotila kampaň pro Marks & Spencer

Zákaznice M&S se v září budou moci při nákupech opět inspirovat slavnou modelkou Pavlínou Němcovou. Začátkem června nafotila v pražském ateliéru předního módního fotografa Matúše Totha pro britskou značku novou podzimní kampaň.

V zahraničí na kampaních se značkou spolupracují takové hvězdy jako Rosie Huntington-Whiteley, David Gandy nebo Alexa Chung. Pavlína Němcová je první hvězdou mimo Británii, se kterou M&S v roce 2015 navázal spolupráci. Na podzimní kampani spolupracují po úspěšném prvním ročníku loňském už podruhé.

Modelka na sobě představí 4 různé outfity, které jsou uvolněným mixem nadčasových kousků a oblečení podle nejnovějších trendů. Zvolené kombinace jsou ženské a elegantní, ale stále velmi pohodlné na nošení. Mají být inspirací úspěšným ženám z měst, které se po práci chtějí vydat třeba rovnou na vernisáž nebo na večeři, a tak potřebují vhodný outfit na obě části dne.

O výběr a styling se postaral známý stylista Filip Vaněk, make-up měla na starosti Renata Zelinková, vlasy česal Jan Balcařík. Fotografem kampaně je Matúš Toth, uznávaný český módní fotograf.

MS_nemcova

Kampaň, která poběží i na území Slovenska bude mít speciální vystavení v prodejnách, Pavlíniny kousky budou označeny doporučením ke koupi. Kampaň bude dále podpořena v tisku a na sociálních sítích, věrnostní zákazníci dostanou speciální newsletter. Součástí bude i speciální fotostory s časopisem InStyle, která vyjde 12. září v říjnovém čísle.

„Pavlína Němcová má velké osobní kouzlo. U žen je velmi oblíbená, působí sympaticky, přátelsky a má skvělý módní styl, který je nositelný. Přesně proto jsme se pro Pavlínu už podruhé rozhodli. U žen je velmi oblíbená a zákaznice se s ní snadno dokážou ztotožnit,“ uvedla Helena Vyhnánková, manažerka PR & marketingu pro M&S ve střední Evropě.

Čtěte také