Služby

Priceless Cities je globální program pro držitele platebních karet MasterCard

Společnost MasterCard představuje českým majitelům platebních karet speciální program Priceless Cities, který v nejnavštěvovanějších městech světa nabízí jedinečné zážitky, speciální akce s možností prioritních vstupů na vybrané atrakce a další výhodné nabídky. Držitelé platebních karet MasterCard mohou program využít celoročně.

Nyní je ovšem velmi aktuální v době jarních prodloužených víkendů v evropských metropolích nebo při plánování letní dovolené v různých koutech světa.

Priceless Cities je unikátní globální program, díky němuž mohou držitelé karet MasterCard poznat známá města netradičním způsobem. Kdo by si nechtěl znovu a jinak užít například Londýn, Paříž, Istanbul, New York nebo Bangkok, tedy ta města, která za rok 2015 patří mezi deset nejnavštěvovanějších na celém světě? V každém z nich přitom můžou vybírat ze čtyř kategorií akcí a zážitků: nákupy, jídlo, zábava a ubytování. V rámci Priceless Cities získají třeba vstupenky na nejžádanější představení a koncerty, podívají se do zákulisí a na běžně nedostupná místa nebo si užijí jedinečný gastronomický zážitek.

Každé město má svoji specifickou nabídku. Například v Londýně lze díky Priceless Cities prožít jedinečné dvouhodinové nakupování v obchodním domě Harrods v doprovodu stylisty nebo strávit tři noci za cenu dvou ve W London hotelu na pulzujícím Leicester Square. Pokud dají držitelé karty přednost Paříži, nabízí se jim například nezapomenutelná večerní návštěva kabaretu LIDO DE PARIS spojená s večeří i s prohlídkou zákulisí kabaretu. Priceless Berlín upoutá mimo jiného i zajímavou gastro tour se speciálním čtyřchodovým menu.

„MasterCard se neustále snaží zprostředkovat držitelům svých karet nezapomenutelné zážitky,“ říká marketingová ředitelka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko Martina Piskorová. „Češi si zvykli platit kartou i v zahraničí, více než polovina ji zde skutečně upřednostňuje před hotovostí. Priceless Cities je program, který funguje ve světě již delší dobu, a jsme proto velmi rádi, že můžeme tuto úspěšnou platformu nabídnout i českým držitelům karet MasterCard. Otevírají se pro ně nové možnosti, jak si užít navštívenou destinaci,“ doplňuje Martina Piskorová.

priceless_master

Priceless Cities je nadstandardní globální program benefitů společnosti MasterCard, který je uživatelsky velmi jednoduchý. Držitel platební karty společnosti se zaregistruje na www.priceless.com a daný balíček, výhodu či slevu si online zakoupí nebo si vygeneruje voucher, který mu bude odeslán na jeho email. V průběhu cestování může pak výhody snadno využívat, a to prokázáním se daným voucherem nebo potvrzením o zaplacení z webu. Program je možné využít se všemi kartami MasterCard, držitelé karet World Elite a Platinum mají navíc k dispozici další speciální nabídky.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!