Reklama

Siemens hledá v kampani talentované vývojáře

Siemens odstartoval náborovou kampaň pro svá vývojová a prototypová centra v Praze a v Brně. Hledá talentované lidi se zaměřením na techniku. Nabízí inovace, profesní růst i do zahraničí, týmovou atmosféru a skvělé pracovní prostředí.

Kampaň Siemens odstartovala v červnu. Cílí na studenty a absolventy technických škol i na uchazeče s praxí v technických oborech. Budou se podílet zejména na projektech průmyslové automatizace a řízení dopravy. „Hledáme programátory, embedded a hardware vývojáře, testery, mechanické konstruktéry – absolventy i zkušené lidi. Nabízíme jim práci na velmi zajímavých produktech a také to, co dnes láká mnoho lidí: zodpovědnost, která jim bude svěřena v rámci projektu s možností profesně růst i do zahraničí“ říká Jan Verner, Vedoucí segmentu vývoje Inteligentních dopravních systémů.

siemensnabor

Kampaň běží po dobu dvou měsíců červen až červenec 2015 v metropolích v Praze a v Brně. Siemens využil celou škálu nástrojů jak na svůj nábor upoutat pozornost cílových skupin svých potenciálních kolegů. Vedle komunikace na stávající zaměstnance Siemens využil v kampani nosiče v metru a v tramvajích. V rámci komunikace dál Siemens umístil velko-formátový mash banner na budově centrály v Praze a spolupracuje s pracovními a IT portály.

„Díky možnostem online nástrojů, které jsme při kampani využili, doručujeme obsah konkrétním cílovým skupinám různými kanály – od sociálních médií, přes tematické a komunitní weby, až po vyhledávače. Kromě toho jsme zprovoznili microsite siemens.cz/developer s video-story našich zaměstnanců “ doplnil Štěpán Vrána, z oddělení Digital Communications & Brand Siemens.

Čtěte také