Služby

Síť kaváren CrossCafe otevírá druhou pobočku v Hradci Králové

CrossCafe, český originální franchisingový koncept nekuřáckých kaváren, otevírá 29. října v Hradci Králové již svoji druhou pobočku. První kavárnu pod značkou Crosscafe, která byla otevřena na Ulrichově náměstí na místě bývalého oblíbeného mléčného baru v červnu, doplňuje nově kavárna v prostorách Studijní a vědecké knihovny.

„Nová kavárna potěší všechny návštěvníky knihovny a také studenty hradecké univerzity a přilehlých škol. Otevřeli jsme ji totiž v budově Studijní a vědecké knihovny hned vedle univerzitního kampusu v Hradecké ulici. Kavárna je navržena podle nejnovějších designových trendů a svým vzhledem i užitností je ideální nejen pro návštěvníky či zaměstnance knihovny a studenty, ale také pro jakéhokoli hosta, který si bude chtít vychutnat zákusky nebo sendviče spolu s prémiovou kávou v inspirativním prostředí,“ říká Jan Janák, zakladatel a majitel licence CrossCafe.

CrossCafe Hradec  Králové

„Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové se těší, že již brzy bude moci svým uživatelům poskytnout stravu nejen pro duši, ale i pro tělo v prostorách nové kavárny. Doufáme, že symbióza moderní knihovny s atraktivním prostředím pro oddech a občerstvení vytvoří zajímavý prostor nejen pro studenty a naše další stále návštěvníky, ale i pro všechny kolemjdoucí,“ říká Mgr. Eva Svobodová, ředitelka Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové.

Nová kavárna ve východočeské metropoli potěší hosty i svým sortimentem. Vyberou si jak z široké nabídky kvalitních dortů vyráběných na základě originálních receptur, tak z nové nabídky čerstvých sendvičů a salátů připravovaných přímo na kavárně. Samozřejmostí je nabídka prémiové kávy CrossCafe a dalších nápojů. Studenti a lidé využívající přenosná elektronická zařízení jistě ocení wi-fi připojení, snadnou dostupnost zásuvek nebo třeba pracovní stoly. Celkově tak CrossCafe disponuje v ČR 16 kavárnami.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!