Komunikace

Spolupráce společností Henkel a Albert

Od 5. října po dobu dvou týdnů se mohou nakupující hypermarketů Albert zúčastnit spotřebitelské soutěže „Hrajte si a vyhrajte“, prostřednictvím které mohou přispět na nákup vánočních dárků dětem z dětských domovů a zároveň vyhrát některou z cen pro svou rodinu. Akce by měla motivovat k nákupu, dobročinnosti a také podnítit zájem o hru společenských her v rodinách.

Do Nadačního fondu Albert přispěje každý, kdo v době od 5. do 18. října zakoupí libovolný výrobek pracích a čisticích prostředků firmy Henkel. „Jedním z velmi důležitých cílů společnosti Henkel je i dlouhodobá udržitelnost a z toho plynoucí záměr pomáhat dětem v dětských domovech. V říjnu z každého zakoupeného výrobku pracích a čisticích prostředků firmy Henkel v hypermarketech Albert věnujeme 1 korunu do Nadačního fondu Albert na nákup vánočních dárků pro tyto děti. Věřím, že jim tímto krokem uděláme ještě krásnější a šťastnější Vánoce,“ vysvětluje Eva Kolláriková, Trade Marketing a Category Management manažerka Henkel ČR/SR.

„Podpora dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí je jednou z našich klíčových aktivit. Máme proto velkou radost, že díky příspěvku společnosti Henkel budeme moci spolu se zákazníky obchodů Albert udělat radost dětem z dětských domovů,“ dodává Petra Režná, programová manažerka Nadačního fondu Albert.

Navíc při nákupu libovolné kombinace pracích a čisticích prostředků firmy Henkel v minimální hodnotě 299 Kč se spotřebitel může zároveň zúčastnit soutěže „Hrajte si a vyhrajte“, kde bude hlavní výhrou deset herních konzolí PlayStation 4 a sto voucherů v hodnotě 1000 Kč na nákup libovolné společenské hry v e-shopu Alza.cz.

albert_henkel_big

Garantovanou výhrou, aneb dárkem zdarma, je balení pracích ubrousků K2r Colour Catcher. „K účasti ve hře, kromě účtenky ze zmíněného nákupu, je potřeba na webové stránce www.henkel-soutez.cz/albert-podzim nahrát fotografii nebo obrázek své rodiny hrající některou ze společenských her. Odborná porota vybere nejlepší obrázky a ty odměníme,“ doplňuje Eva Kolláriková.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!