Média

Twisto.cz spolupracuje s Relative PR & Consultancy

Agentura Relative PR & Consultancy od března pracuje pro Twisto.cz, za kterým stojí investiční skupiny Miton a Enern. Náplní spolupráce je full-servisová komunikace na segment B2B a B2C s cílem profilovat Twisto.cz jakožto revoluční platební službu se značnou přidanou hodnotou.

„S agenturou Relative PR & Consultancy jsme spolupracovali již v počátcích, kdy agentura v říjnu loňského roku komunikovala spuštění Twisto.cz. Nyní jsme se rozhodli navázat dlouhodobou spolupráci, od které si slibujeme zvýšení povědomí o platebním řešení Twisto.cz a zviditelnit tak i naše e-shopové partnery,“ říká Michal Šmída, zakladatel Twisto.cz.

Twisto.cz nabízí spolupracujícím e-shopům a jejich zákazníkům možnost využít odloženou splatnost za zboží v zákonné lhůtě čtrnácti dnů, čímž přináší zážitek z nakupování v kamenných obchodech do prostředí internetu. Twisto na sebe bere plně riziko nezaplacení zákazníkem, e-shop obdrží úhradu ihned, podobně jako kdyby zákazník platil kartou online.

Account managerem na straně agentury se stal Jan Husták, který zastupuje také DameJidlo.cz, to stejně jako Twisto.cz spadá pod investiční skupiny Miton a Enern.

Čtěte také