Reklama

V České republice byl uveden film Black Knight Decoded

Lidé z České republiky se stali součástí krátkého epického filmu Black Knight Decoded. Jde o výpravný příběh, který se týká entity (satelit Black Knight), o jejíž existenci jsou někteří lidé přesvědčeni.

Na filmu se podíleli světoznámí umělci, jakými jsou David Oyelowo – kandidát na Zlatý globus, Freida Pinto – vítězka ceny SAG, Jabbar Raisani – režisér oceněný Emmy, nejprodávanější autor James Frey nebo Usher – oceněný Grammy. Celá řada tvůrčích talentů se spojila, aby ve spolupráci s Pepsi a Levity Entertainment Group (LEG) vytvořila akcí nabité dobrodružství. Film je natočen i díky systému společnosti UrtheCast – video kamerám s ultra vysokým rozlišením, které jsou umístěné na Mezinárodní vesmírné stanici. Ve filmu zazní i originální track “Miracles” od světoznámého zpěváka Ushera. Ve filmu se objeví také lidé z 11 zemí, které dohromady spojila tato ojedinělá příležitost v rámci Pepsi Challenge – ikonického globálního programu z letošního roku, který vyzýval lidi z celého světa, aby žili život naplno a aby každý okamžik ve svém životě, ať už malý nebo velký, se pro ně stal nezapomenutelným.

Black Knight Decoded vypráví příběh o otci jeho dceři a přítelkyni na jejich cestě k dekódování rádiových signálů vysílaných ze satelitu Black Knight. Aby stihli dokončit svoji misi, před tím než je vláda zastaví, musí se spolehnout na podporu komunit z celého světa, které se spojí s cílem společně sdělit poselství naděje, jednoty a míru.

Těmto globálním komunitám vdechli život lidé, kteří byli vyzváni k účasti na této výjimečné události v rámci Pepsi Challenge. Uvedení filmu tím zakončuje globální program roku 2015. Po celý rok byly Pepsi výzvy sdíleny na sociálních sítích, webových stránkách PepsiChallenge.com, Pepsi.cz a prostřednictvím globálních i lokálních ambasadorů. Lidé ve více než 100 zemích se podíleli na programu Pepsi Challenge a hashtag #PepsiChallenge přinesl více než 1.200.000 zmínek a získal více než 1,4 miliardy impresí po celém světě.

Tisíce lidí z Austrálie, Číny, České republiky, Indie, Mexika, Polska, Rumunska, Spojených arabských emirátů, Spojených států amerických a Vietnamu byly vyzvány k vytvoření velkých instalací, které byly nafilmovány jak na zemi, tak i prostřednictvím kamer společnosti UrtheCast, které jsou umístěné na Mezinárodní vesmírné stanici.

Stovky návštěvníků ostravského festivalu Beats For Love společně sestavilo obrovské srdce o rozměrech 3532 m2, které bylo vytvořeno z balónků napuštěných heliem. Každý účastník festivalu si k jednomu z celkem 28 tisíc balónků mohl připojit kartičku se svým přáním. Plocha celkového obrazce o velikosti 7850 m2 vytvořila nevídanou podívanou, která byla zachycena pomocí dronů, kamer ze země a navíc i speciálními kamerami společnosti UrtheCast, které jsou umístěny na Mezinárodní vesmírné stanici.

pepsi_knigts

“Přestože akce proběhla mimo hlavní festivalový program ostravského Beats For Love, lidé se do projektu ochotně zapojili a měli zájem si svůj vzkaz nebo přání poslat. V den natáčení panovalo opravdu velké horko, a tak účastníkům přišly vhod i chlazené plechovky Pepsi. O hudební kulisu se postaral DJ Lowa, kterému stejně tak, jako organizátorům celého festivalu Beats For Love, moc děkujeme. Během samotné realizace jsme byli propojeni s několika profesionálními týmy, abychom měli přesné informace, kdy přesně bude družice nad námi prolétat. K dodatečným záběrům byly použity i velké drony řízené pozemním týmem kameramanů,” dodala Zuzana Spurná, brand manažerka Pepsi pro Českou a Slovenskou republiku.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *