Reklama

V Galerii Harfa se soutěží v turnaji Kinect Xbox

O víkendu 22. a 23. března 2014 bude Galerie Harfa hostit veřejnosti otevřený turnaj Kinect Xbox. Turnaj je určen pro děti i dospělé, soutěžit se bude o hodnotné ceny, které dodají partneři akce. Registrace na turnaj proběhne v sobotu 22. března 2014 od 9 hodin.

Samotný program pak bude probíhat v sobotu a v neděli od 10 do 17 hodin. Vstup je zdarma.
Bude se soutěžit v pěti hrách a ve třech věkových kategoriích: 3 – 8 let, 9 – 15 let a 16 a více let. Z každé hry vzejde vždy jeden vítěz. Každý hráč dostane do soutěžního kuponu, který si vyzvedne při registraci, zápis svého skóre. Po zdolání všech pěti her odevzdá soutěžící ke kontrole soutěžní kupon zpět na registraci. Zde se dozví, zda a v kolik hodin nastoupí zpět do turnaje. To se bude opakovat do té doby, než zůstanou jen 3 poslední hráči, tedy vítězové soutěže.

harfa_xbox_1

Nejmenší hráče potěší konzole s lehce hratelnou hrou Ice Age – Doba ledová a také herní koutek se superhrdinou, kterým není nikdo jiný než Max Steel od Mattela, a soutěžemi o věcné ceny.

„Pro soutěžící i diváky je připraven doprovodný program, při kterém se mohou uvolnit. Těšit se mohou třeba na exhibiční zápas ve hře Kinect Xbox, představení fitness centra a cvičebních pomůcek, vystoupení dětské taneční skupiny „Dancing Crackers“, dětskou diskotéku a soutěže o drobné ceny, jež budou probíhat po celý den,“ dodává Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *