Reklama

Vánoční kampaň MONETA Money Bank: 15% sleva ve stovkách obchodů

MONETA Money Bank nabídne svým klientům speciální vánoční odměnu u vybraných partnerů bene+. Od pátku 18. do neděle 20. listopadu tak získají 15% zvýhodnění na nákup veškerého zboží a služeb ve více než 1000 prodejnách partnerů věrnostního programu bene+.

Po dobu konání akce mohou klienti banky získat na odměnách za nákupy až 1000 Kč zpět na svůj účet. K tomu navíc mohou využívat i standardních odměn u ostatních partnerů programu. Banka vánoční akci podpoří i marketingovou kampaň.

Vánoční akci promuje MONETA Money Bank zejména skrze interní kanály a vybrané partnery bene+. Využívá k tomu nejenom širokou síť bankomatů, ale také internetové a mobilní bankovnictví. Svoje klienty banka informuje i pomocí direct mailů, SMS zprávami nebo upozorněním na pravidelném vyúčtování. S kampaní se klienti setkají i na sociálních sítích. Kreativu kampaně připravila firma Labstore.

„Před Vánoci je všude velký shon a většina z nás shání dárky na poslední chvíli. Proto našim klientům nabízíme možnost pořídit dárky se slevou už v listopadu. V průběhu tří dní si tak mohou zařídit velkou část vánočních dárků u vybraných partnerů programu a na odměnách zá nákupy při platbě kartou s bene+ mohou ušetřit stovky korun. Mimo akční odměny tak mohou získat ještě další standardní odměny u ostatních partnerů bene+,“ říká Josef Jehlík, manažer věrnostního programu bene+ od MONETA Money Bank.

moneta_vanoce_big

V rámci vánoční akce u partnerů bene+ můžou klienti MONETA Money Bank získat odměnu za platbu kartou s bene+ při nákupu knih, vstupenek do kina nebo na kulturní akce, elektroniky, oblečení a ušetřit také v restauraci. Do vánoční akce se zapojilo 17 partnerů, kteří mají celkem více než 1000 prodejen po celé České republice.

15% akční odměnu na vše získají klienti MONETA Money Bank v prodejnách: Benu lékárna, Datart, Pet Center, CineStar, Neoluxor, POMPO, kika, HUSKY, Květiny Flamengo, Marionnaud, SCANquilt, eiffel optic, TICKETPRO, Corial, SAM 73, PRO-DOMA STAVEBNINY a The PUB.

Odměnu za nákup zboží a služeb mohou využít všichni klienti banky starší 18 let, kteří vlastní kreditní nebo debetní kartu s programem bene+. Věrnostní program bene+ od MONETA Money Bank je automaticky spuštěn na kreditních kartách bene+, MoneyCard Smart, MoneyCard Gold a kreditních kartách VISA a na všech debetních kartách k běžnému účtu.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *