Reklama

Raiffeisenbank v nové kampani cílí na studenty

V těchto dnech startuje nová kampaň Raiffeisenbank zaměřená na podporu limitované poprázdninové akční nabídky pro studenty. Každý, kdo si do konce října letošního roku založí nadstandardně vybavené eKonto STUDENT, bude mít vedení tohoto účtu zcela zdarma, a to po celou dobu jeho užívání.

Navíc se může těšit na finanční bonus ve výši 555 Kč, který obdrží po první platbě debetní kartou a který může následně využít například na nákup učebních pomůcek.

„Pro účel oslovení studentů prošla tradiční a seriózní image naší banky částečnou, ale poměrně radikální, obměnou. Uvolněnost, mladistvost a nezávislost jsou hlavními tématy aktuální kampaně,“ říká ředitelka marketingové komunikace Raiffeisenbank Michaela Kuželová a dodává: „Použity budou dvě verze vizuálu – s dívkou a s chlapcem. Oba mají potetované paže a vyznávají moderní styl oblékání. Vše je pak podtrženo sloganem Získej nezávislost!“.

RF_student_big

Vizuální podobu kampaně navrhla agentura McCann Prague. Kampaň poběží zejména v online prostředí, včetně Facebooku, a to až do konce října letošního roku. Chybět nebudou ani PR aktivity, na kterých se bude podílet agentura AMI Communications.

Čtěte také