Služby

Založit e-shop lze rychleji, než si myslíme

Provozovat na internetu elektronický obchod se dnes stává již samozřejmostí. Řada kamenných prodejen obohatila své prodejní kanály i o e-shop. Jak se však dostat k elektronickému obchodu co nejrychleji?

Mnozí zkušení obchodníci na internetu si v minulosti prošli poměrně trnitou cestu. Museli si objednat programátora, který jim za nějaký čas podle požadavků naprogramoval internetový obchod. Pokud byl profesionální, mohlo to trvat pár týdnů, někdy se však tvorba internetových stránek vleče nepředstavitelně dlouho.

Založit e-shop lze během chvíle

V dnešní době však existuje řada různých cest, jak přípravu nového e-shopu urychlit. Navíc pokud s internetovým prodejem začínáte, je možné založit e-shop prakticky po jedné registraci. Nemusíte tak ztrácet svůj čas návrhem elektronického obchodu a jeho programováním. Svůj čas tak můžete místo toho věnovat vyjednávání s dodavateli nebo výběrem nejkvalitnějších produktů.

Ušetřete za programátory

Pokud se vydáme cestou registrace, můžeme také ušetřit značnou část našeho rozpočtu. Místo abychom platili za dlouhé hodiny programování, objednáme si e-shop jako službu a platíme měsíční platby. E-shop k pronájmu za takto výhodných podmínek nabízí služba atomer.cz. Služba zahrnuje velké množství funkcí a vybrat si lze z široké palety grafických předloh.

Zdůrazněte přednosti svého produktu

Pro určitý sortiment je vhodnější zvolit takzvaný jednoproduktový e-shop. V popisu předností našeho výrobku nebo služby zde jdeme do mnohem větších podrobností a máme tak šanci případného zájemce o nákupu dostatečně přesvědčit.

Sečteno podtrženo, pronájem e-shopu mnohem více odpovídá tempu dnešní doby. Elektronický obchod založíme bez větších časových ztrát a to v podstatě jen registrací do internetové služby. Podnikat lze navíc začít bez vysoké počáteční investice.

– pr –

Čtěte také