Reklama

Expert Elektro u příležitosti 20. výročí na trhu spouští reklamní kampaň

Prodejce elektroniky a domácích spotřebičů Expert Elektro ČR zahájí začátkem května aktivity u příležitosti oslav dvacátého výročí svého působení na českém trhu. Kampaň, která potrvá až do konce roku, poběží zejména v indooru, na internetu a celoplošném rádiu.

Zároveň bude podpořena sérii soutěží a mimořádnými slevovými akcemi pro zákazníky. Klíčovým motivem bude číslice 20.

„V chystané kampani na prvním místě myslíme na naše zákazníky. Chceme v ní ale také ocenit a zdůraznit význam konkrétních výrobků ze segmentu elektroniky a domácích spotřebičů stejně jako jejich výrobce nebo dodavatele,“ uvedl Ladislav Pospíšil, ředitel marketingu a nákupu Expert Elektro ČR s tím, že komunikace dvacátého výročí se projeví také v pozměněné grafické podobě loga a slavnostní „pečeti“ společnosti.

Expert_Elektro

Číslice 20 bude jedním z centrálních motivů celé komunikace kampaně. Od 1. května až do konce letošního prosince bude každý měsíc vybráno 20 výrobků, které se v prodejnách zlevní v dané době minimálně o 20 procent. Navíc každý měsíc budou moci zákazníci registrovaní na webové stránce www.slavimesexpertem.cz vyhrát 20 elektro výrobků od předem určeného výrobce. 20 zákazníků získá také zpět peníze za nákup elektroniky v některé z kamenných prodejen Expert Elektro ČR.

Zákazníci se s kampaní setkají během jejího více než půl ročního trvání mimo jiné prostřednictvím reklamních letáků, newsletterů pro podstránce e-shopu prodejce, mobilní aplikaci Expert Elektro, spotů na celoplošném rádiu Impuls nebo interiérovými plakáty v prodejnách s elektronikou.

Čtěte také