Marketing

Bohatý program pro zákazníky všech věkových kategorií připravilo Centrum Černý Most

Centrum Černý Most pro první čtvrtletí roku 2015 opět připravilo program, který potěší zákazníky všech věkových kategorií. Nejmenším je určeno pokračování série oblíbených středečních divadélek, jež probíhají od 16 hodin v prostorách před multikinem CineStar.

Na starší čeká hned několik atraktivních novinek, jako jsou pondělní dobrodružné přednášky s cestovateli nebo bezplatné úterní lekce angličtiny vedené rodilou mluvčí Bethany Scharnowske. Oboje začínají vždy v 18 hodin. Na své si přijdou i milovníci hudby. Těšit se mohou na pravidelné čtvrteční živé koncerty, které se budou konat každý týden od 18 hodin v prostorách food courtu Centra Černý Most.

Pondělní podvečery nadchnou v Centru Černý Most všechny, kdo touží poznávat krásy cizích zemí a jejich kultur. Právě jim je totiž určen jedinečný cyklus bezplatných přednášek vedených zkušenými cestovateli, kteří zavítali do různorodých koutů světa. Jejich dobrodružné vyprávění začne každý týden v 18 hodin na Central Plaze.

Cestovatelské_přednášky_-_Jana_a_Karel_Wolfovi

„Jsem opravdu rád, že se nám ve spolupráci s cestovatelem a fotografem Karlem Wolfem a festivalem KOLEM SVĚTA podařilo pro naše zákazníky připravit tak poutavý program s dobrodružnou tematikou,“ uvedl Jozef Halász, manažer Centra Černý Most. „Vedle významných osobností z České republiky se o své zkušenosti 16. března podělí i speciální zahraniční host. Tím bude Christoph Rehage, který se vydal na neuvěřitelnou pěší cestu z Pekingu do Německa a překonal na ní několik tisíc kilometrů v náročném terénu.“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!