Reklama

Centrum Chodov rozkvetlo díky originální květinové expozici

Centrum Chodov přivítalo jaro stylově, a to „Květinovými dny“, které jeho prostory provoní až do 9. dubna. Návštěvníci mohou obdivovat šest jedinečných květinových 3D aranží sestavených z celkem 670 kusů živých květin.

Návštěvníci Centra Chodov se mohou těšit na výstavu s názvem „Květinové dny“ doplněnou zajímavými workshopy. Do 30. března budou originální 3D aranže nainstalovány na Čtvercovém náměstí a od 1. do 9. dubna v Kruhové věži centra. Šest jedinečných kompozic tvoří 670 kusů živých hrnkových nebo řezaných květin celkem 17 různých druhů.

květinové dny Centrum Chodov

Každou sobotu po dobu trvání expozice bude vždy od 15 do 18 hodin připraven také praktický tematický workshop. První se uskuteční 15. března a zájemci zde získají doporučení od stylistky centra zaměřené na jarní trendy se vzory květin či aktuální tipy na líčení.

Následující sobota bude patřit netradičním jarním květinovým dekoracím, na něž 29. března naváže workshop s tématem jarní výzdoby bytu. První dubnový víkend (5. dubna) se pak návštěvníci centra naladí na Velikonoce výrobou květinových kraslic ubrouskovou metodou, tzv. decoupage.

Od pátku 28. března do neděle 30. března mají zákazníci navíc příležitost navštívit pastelkovou dílnu malířky Marie Brožové, jejíž techniku si zde malí i velcí zájemci mohou vyzkoušet za pomoci lektorů. Pro věrné zákazníky bude během workshopů přichystáno drobné občerstvení ve VIP zóně.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!