Reklama

Čeští judisté se stanou tvářemi reklamy Alpine Pro

Český výrobce outdoorového oblečení společnost Alpine Pro je druhým rokem partnerem Českého svazu Juda. Nyní se rozhodli dokázat, že judisté i judistky mohou při aktivním sportu vypadat více než dobře a připravili s nimi novou kampaň, která se objeví v televizních spotech a na digitálních kanálech.

Jelikož judisté trénují především v tělocvičně či posilovně, bude kampaň zaměřena na funkční trika, mikiny, šortky a legíny.

Judo je výchovně vzdělávací systém, který jeho zakladatel Jigoro Kano v 19. stolení zavedl do školních osnov a i dnes je jeho součástí v několika zemích. Na olympijských hrách v Londýně 2012 bylo třetím nejrozšířenějším sportem po atletice a plavání. Je to výchovně vzdělávací systém harmonicky rozvíjející ducha i tělo. S jeho etickými zásadami (zdvořilostí, odvahou, upřímností, ctností, skromností, respektem, sebeovládáním a přátelstvím) se ztotožňuje i společnost Alpine Pro a právě proto si je pro svou kampaň vybrala.

krpalek_alpinepro

Mistr Evropy do 23 let ve váhové kategorii do 90 kg David Klammert, který tréninku věnuje pět hodin denně, nejvíce užije kimono, jelikož chvaty, úchopy a třeba hody se v běžném sportovním oblečení natrénovat nedají. Ale při vytrvalostním cvičení či běhu je nejen pro judisty důležité, aby oblečení správně odvádělo pot, bylo plně funkční a pohodlné. „S judisty spolupracujeme druhým rokem a i nadále v tom hodláme pokračovat. Líbí se nám jejich hodnoty a jsme přesvědčeni, že již brzy nebude Lukáš Krpálek jediným českým držitelem olympijské medaile. Nejen proto jsme s nimi připravili kampaň, kterou využijeme především na našich digitálních kanálech a v televizních spotech,“ uvedl Jan Došlý marketingový ředitel Alpine Pro.

Kromě nové kampaně s judisty přináší Alpine Pro na trh i dvě zajímavé novinky ve svém sortimentu, a to kolekci džínů a dámské bundy 3 v 1, která je určena i pro těhotné ženy a čerstvé maminky. Bunda má dvě speciální vyjímatelné vsadky, díky kterým můžete bundu oblékat zcela klasicky nebo s použitím vsadky pro těhotenské bříško či na nošení dětí v šátku.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!