Reklama

Emeli Sandé uvede 8. září nový Jaguar XE společně s kampaní FEEL XE

Značka Jaguar představuje projekt FEEL XE, který propojí britskou kreativitu a inovaci se světem hudby, filmu a designu prostřednictvím inspirativní skupiny osobností. Na projektu budou spolupracovat slavné hvězdy jako Emeli Sandé, Stella McCartney nebo Idris Elba. Cílem projektu je podpořit nový prémiový sportovní sedan střední třídy, který Jaguar uvede na trh 8. září.

Oceňovaná britská zpěvačka a skladatelka Emeli Sandé vytvoří první část projektu FEEL XE. Emeli a Jaguar hledají inspiraci u veřejnosti. Slavná zpěvačka začíná psát skladbu pro tuto kampaň a nechá se inspirovat nápady a postřehy fanoušků na sociálních sítích. Hlavní linií sklady budou odpovědi na otázku „Co ve vás vzbuzuje radost ze života?“. S hashtagem #FEELXE může veřejnost přes sociální média (Twitter, Facebook a Instagram) sdílet s Emeli texty, obrázky, zvuky a videa.

Emeli Sandé - Jaguar

„Nové XE je svou konstrukcí inovativní a navíc mě láká spolupráce se světem, sledovat, čím je pro lidi definována radost ze života, a také to až v Londýně poprvé zazpívám svou píseň. Bude to neuvěřitelná událost!“ řekla Emeli.

Emelina skladba FEEL XE poprvé zazní 8. září na zatím tajném místě na břehu Temže v rámci audiovizuální show. Na závěr tohoto vystoupení bude během série napínavých kaskadérských kousků a akcí po celém hlavním městě odhalen nový luxusní sportovní sedan střední třídy Jaguar XE.

Britský herec Idris Elba, který je nominovaný na cenu Emmy, vytvoří další část projektu FEEL XE se svou produkční společností Green Door Pictures. Idris se nechá inspirovat svojí vášní pro auta, kterou objevil v nedávné sérii BBC2 Král rychlosti. „Mám velmi vášnivý, osobní vztah k autům, a když přemýšlím o tom, co pro mě znamená radost ze života, tak mne to okamžitě táhne k důležitým momentům mého života a rolím, které v nich hrála auta,“ poznamenal Idris Elba.

Světově proslavená britská designérka Stella McCartney, jejíž projekt FEEL XE bude následovat po Emelině, dodává: „Zajímám se o britský design a inovace, a proto mě těší být součástí kampaně FEEL XE značky Jaguar.“

Ode dneška až do 8. září může veřejnost prostřednictvím videí ze zákulisí a rozhovorů sledovat na facebooku značky Jaguar, jak se Emeli Sandé nechává inspirovat komunitou ze sociálních sítí. Další projekty FEEL XE se Stellou McCartney a Idrisem Elbou budou brzy oznámeny.

Čtěte také