Reklama

Fanoušci Tullamore D.E.W. mají jedinečnou šanci vyhrát výlet do Irska

V rámci příprav otevření nové palírny v září tohoto roku, spustil výrobce irské whisky Tullamore D.E.W. “Parting Glass” kampaň – celosvětovou online soutěž o nejlepší přípitek v rámci začátku nové životní kapitoly.

“Parting Glass” je ušlechtilý způsob, jak uzavřít jednu životní kapitolu a současně oslavit počátek té nové. Tullamore D.E.W. otevírá novou éru fungování a v rámci oslav zve všechny lidi, kteří chtějí sdílet své soukromé “parting glass” okamžiky a vyhrát zájezd na exkluzivní zářijovou VIP Opening Party, která proběhne v prostorách nové palírny ve městě Tullamore v Irsku. Účast v soutěži je velice snadná. Stačí, když budete sdílet svoje Parting Glass fotografie nebo videa na Facebooku a označíte je hastagem #PartingGlassCZ. Uzávěrka soutěže je 6. Srpna 2014.

Parting Glass

Pro inspiraci vytvořila Tullamore D.E.W. sérii krátkých videí – ať už je to svatba, nové zaměstnání, narození dítěte nebo jakýkoliv jiný důležitý životní moment. Budeme rádi, když se o podobná videa s námi podělíte i vy a my je uveřejníme na www.TullamoreDew.com

Caspar MacRae, Global Brand Director, Tullamore D.E.W., k této příležitosti říká:
“Otevření nové Tullamore palírny je pro nás skutečný “Parting Glass” okamžik – vzrušující začátek nové kapitoly v 185 leté historii. Pozvedáme sklenku na významnou příležitost, těšíme se na všechny budoucí milníky v životech našich fanoušků a zveme ty nejlepší účastníky soutěže na vyjímečnou oslavu v září do Irska.”

Čtěte také