Marketing

Filmové novinky nově nabízí Tesco Clubcard Kino

Oscarový film Interstellar je premiérově k dostání přes speciální filmové vouchery. Jedná se o jednu z novinek, kterou svým věrným zákazníkům přináší Tesco Clubcard Kino.

Filmoví nadšenci si na vybraných obchodech Tesco zakoupí speciální voucher ke zvolenému filmu, který následně využijí při přihlášení do Clubcard Kina. Během tohoto týdne si tak například všichni nedočkaví zájemci mohou zakoupit voucher k americkému vědeckofantastickému hitu Interstellar za 299 Kč a shlédnout ho legálně dříve než vyjde na DVD.

Filmové novinky, nestárnoucí české komedie nebo hudební koncerty mohou sledovat diváci služby Clubcard kino jednoduše z pohodlí domova. Videotéka společnosti Tesco je dalším benefitem pro všechny uživatele věrnostní karty Clubcard a nabízí více než tisícovku filmů z české i světové kinematografie. Nově si mohou zákazníci zakoupit film přímo v obchodě prostřednictvím speciálního filmového voucheru.

„Naším zákazníkům se snažíme vycházet vstříc, proto zavádíme možnost zakoupit si film prostřednictvím voucheru přímo v našich obchodech. Filmový voucher lze pak snadno aktivovat prostřednictvím naší videotéky Clubcard kino a film pak máte navždy k dispozici ve své filmotéce. Už se vám nikdy nestane, že byste film ztratili nebo omylem smazali,“ popisuje novinku Petr Szabo, marketingový manažer věrnostního programu Clubcard. Například cena filmového voucheru k filmu Interstellar je 299 Kč, přitom doporučená cena DVD je o 100 korun vyšší. Zákazníci tak mohou díky této novince i ušetřit.

tesco

Kromě zmíněné novinky, tedy nákupu filmového voucheru přímo v obchodě, mohou zákazníci využít také měsíční předplatné s 200 vybranými filmy a seriály za 99 Kč, které umožňuje neomezené sledování a každý měsíc zde dochází k obměně jedné třetiny obsahu. Další možností je půjčení vybraného filmu na čtyřicet osm hodin za cenu od 49 Kč. Videotéka Clubcard Kino, kterou pro Tesco zajišťuje společnost Banaxi je dostupná pro smart TV značek Samsung, LG, Philips a Sharp, zařízení s operačním systémem iOS, Android, Windows 8 a všechny PC.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!