Reklama

Jiří Bartoška si zahraje v nových spotech MONETY Money Bank

MONETA Money Bank představuje nový koncept marketingové komunikace. Ten banka začíná využívat po rebrandingu a vstupu na pražskou burzu. Hrdinou spotů zůstane kocour, ke kterému se nově přidá i jeho majitel – veterinář, kterého hraje Jiří Bartoška.

Zvěrolékař a jeho kocour se budou v ordinaci i mimo ni setkávat s dalšími zvířaty, která se s nimi ve spotech postupně objeví. Nový tandem kocoura a jeho páníčka veterináře banka poprvé představí v televizní a outdoorové kampani od 1. srpna.

„S novou značkou se chceme profilovat jako česká banka zaměřená na financování domácností a firem s profesionálním a přátelským přístupem. Víme, že Češi milují své domácí mazlíčky a dopřávají jim skvělou péči. Proto jsme se rozhodli toto téma využít v našich spotech,“ říká Miroslava Misíková, ředitelka marketingové komunikace MONETA Money Bank, a doplňuje detaily nového konceptu: „Nové kampaně na podporu bankovních produktů a služeb nás zavedou do veterinární ordinace, kde budeme sledovat jednotlivé případy. Hlavní postavu veterináře zahraje Jiří Bartoška, který se v roli veterináře objevil i v novém českém filmu Teorie tygra. Kocour se tak stává jeho věrným přítelem, který svým osobitým způsobem glosuje pestré případy zvířecích pacientů.“

První spot s novým konceptem spustí banka počátkem srpna. V 35vteřinovém spotu, který v televizi poběží, se kromě nové postavy veterináře objeví i křeček Marcel, kterého přivedla majitelka s podezřením na obezitu. Lékař během prohlídky zjistí, že křeček není Marcel, ale těhotná Marcela. Doktor mu tak za jeho jméno napsané na kleci dopíše „a“. Hlavní myšlenkou spotu tedy je: Měníme jen jméno. Dostupné financování zůstává.

Kreativu nového konceptu připravila agentura Labstore a o režii spotu se postaral Daniel Růžička s produkcí AdWood. Natáčení probíhalo v Českém Brodě. Nová nadlinková kampaň poběží od 1. do 30. srpna na všech stanicích skupin Nova, Prima, Česká televize a AT Media. Marketingovou kampaň také podpoří na sociálních sítích i na prodejních místech MONETA Money Bank. Mimo to banka využije i bigboardy.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *