Branding

Již 1 500. dealer značky ŠKODA v novém korporátním designu

Autosalon AUTO.POINT 21 SAS ve městě Luisant, severovýchodně od Paříže, je celosvětově již 1 500 prodejcem značky ŠKODA, který svou provozovnu přebudoval do nového korporátního designu – a to jen tři měsíce po 1 000 showroomu.

Vedle Evropy probíhá tato změna designu dealerských provozoven také v Asii, Africe a v Austrálii.

„Souběžně s největší modelovou ofenzívou v historii značky ŠKODA realizujeme s našimi partnery nové provedení prodejních míst na jednotlivých trzích, v těsné spolupráci s prodejní sítí tak, abychom zajistili trvalou udržitelnost. Těší nás již 1 500 modernizované obchodní místo od počátku roku 2014,“ říká člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO za oblast prodeje a marketingu Werner Eichhorn. „Nový vzhled autosalonů představuje ideální platformu pro moderní paletu vozů značky ŠKODA. Současně zdokonalujeme všechny postupy a procesy tak, abychom zákazníky v autosalonu nadchli,“ dodává Eichhorn.

Přechod na novou korporátní identitu obchodních míst začal zhruba před dvěma lety. Zejména v průběhu roku 2015 se projekt zřetelně zrychlil. Vedle domácího evropského trhu se tyto změny týkají také prodejců v Číně, Rusku a v Indii, ale i trhů jako je Austrálie, Alžírsko nebo Tchaj-wan.

skoda

Ať už v Praze, Paříži, Sydney nebo v Tchaj-pej – hlavním cílem nového vzhledu obchodních míst značky ŠKODA je rychlá, přímá a otevřená komunikace se zákazníky. Základní myšlenkou strategie ‚Human Touch’ značky ŠKODA je osobní kontakt. To platí obecně pro celý vzhled a architekturu provozoven, které působí zevnitř i zvenku otevřeným a transparentním dojem a zvou tak k návštěvě. Průběžně také absolvují prodejní partneři značky ŠKODA a jejich zaměstnanci rozsáhlé školení s cílem dosažení maximální spokojenosti zákazníků.

Nová CI prodejců je nedílnou součástí Růstové strategie značky ŠKODA. V uplynulých pěti letech realizovala automobilka největší modelovou ofenzívu ve své 120leté historii.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *