Služby

Kolonial.cz v prosinci spouští dopravu zdarma a zařadil vánoční zboží

Kolonial.cz se chystá na Vánoce. S kampaní “Vánoce ve velkém”, která bude kromě online prezentována i v printu, rozhlase a outdooru, nabídne zákazníkům v Praze i regionech závoz zdarma a nejsilnější produkty s 50% slevou.

Do nabídky Kolonial zároveň zařadil celou řadu vánočních položek – od adventních věnců, řetězů na stromeček a balicí papíry po drobné dárky.

Pro opozdilce přichystal i závozové okno na Štědrý den, kdy bude doručovat až do 14:00.

Závoz zdarma při doručení do druhého dne bude platit po celý prosinec pro všechny závozové oblasti Kolonialu – tedy Prahu, střední Čechy, Plzeňsko, Rokycansko, Hradecko, Pardubicko a Teplicko s Ústím nad Labem. Minimální hodnota nákupu je i nadále 500 korun.

“Z každé kategorie zboží jsme zároveň vybrali bestseller, který zákazníkům v rámci vánoční kampaně nabídneme za poloviční cenu,” zmiňuje Ondřej Tomeš, šéf marketingu Kolonial.cz.

Součástí vánoční strategie je i další navýšení počtu multipacků, výhodných setů a zlevněných produktů v nabídce. Mezi 11 500 prodávanými položkami je nyní každý desátý nabízen za zvýhodněných podmínek.

kolonial_big

“Právě na vánočních nákupech chceme jasně ukázat, co pro nás znamená naše filosofie ‘jednoduše ve velkém’. Kolonial.cz dokáže domácnostem zajistit vánoční nákupy výrazně levněji a rychleji než kamenné prodejny a rádi to v kampani podpoříme jasnými argumenty,“ zakončuje Tomeš. “Žádné fronty a vyprodané regály, stres na přeplněných parkovištích. Chci, aby každý náš vánoční zákazník pochopil, že doba kamenná se pomalu chýlí ke svému konci.”

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *