Služby

Fashion Arena ve Štěrboholích nabízí zákazníkům novou autobusovou linku z centra města

Fashion Arena Prague Outlet zprovoznila novou autobusovou linku pro své zákazníky. Především pro zahraniční ale i české návštěvníky metropole bude každý den vypraven z Náměstí Republiky v Praze 1 autobus, který je odveze za nákupy do Fashion Arena Prague Outletu v Praze 10, Štěrboholech.

Autobus je určen pro všechny fashion příznivce, kteří se chtějí a potřebují pohodlně, bez přestupů a čekání na další spoje, dostat z centra až do FAPO. Řidiči autobusu jsou jazykově vybaveni a rádi přivítají na palubě i skupiny turistů, které míří na nákupy ve Fashion Areně organizovaně.

Autobus bude vyjíždět každý den v 13:00 a zpět do centra města se bude vracet v 17:00 hodin. Zpáteční jízdenku v hodnotě 100 Kč klienti koupí u stánku cestovní agentury BEST TOUR před Českou národní bankou, kde je i nástupní stanice. Po příjezdu do Fashion Areny cestující jízdenku předloží v Informačním centru a získají tak VIP DAY PASS, který je opravňuje k čerpání dodatečných slev ve výši 10% z outletových cen ve vybraných obchodech.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *