Marketing

Konference design & marketing otevírá dveře zahraničním expertům

Konference design & marketing je v plné fázi příprav. Letošní třetí ročník, ve kterém se představí osm řečníků z řad designérů a marketérů, připadá na úterý 25. dubna. Experti ve svém oboru z Česka i zahraničí letos pohovoří na téma Omezení, které je zároveň tématem celého Zlin Design Weeku. Ten se koná se od 21. do 28. dubna 2017. Jeho součástí je i přehlídka designu v ulicích Zlína, workshopy, výstavy a další.

Marketing bez designu moc nefunguje a stejně je tomu i v opačném případě. Jejich spojením vzniká silný základ pro úspěch každé značky či produktu. Konference design & marketing je unikátní právě tím, že se věnuje oběma kreativním oborům zároveň. Letos budou řečníci hovořit na téma Omezení, ať už v pracovním procesu, při kreativní tvorbě, anebo v osobním životě. Také, jak s omezením pracovat, zkušenosti s omezením, anebo co když je omezení to nejlepší, co vás v procesu tvorby potká?

Jedním z řečníků bude David Wiechmann, který je v současnosti marketingovým manažerem a vedoucím týmu přes interiérový design ve švédské společnosti Kinnarps. Své zkušenosti na konferenci předá i druhý z marketingového odvětví Pavol Minár, board member a brand storyteller ve firmě Zaraguza CZ. Za české marketéry se představí Jakub Mařík, který stojí za platfomou BSNAP, kde v rámci agentury Bubble spolupracuje s influencery, youtubery i celebritami.

design-a-marketing

Své zastoupení budou mít samozřejmě také designéři. Jedním z nich je nizozemský designér Lex Pott. Módní průmysl zastoupí československá značka LAFORMELA a architekty uznávaný ateliér Chybik+Kristof Architects & Urban Designers. Ve Zlíně vystoupí také duo designérů ze Studio Swine, kteří čerpají inspiraci během cest po světě.

Konference design & marketing se koná v úterý 25. dubna v aule Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Vstupenky na konferenci jsou k dostání ve dvou cenových kategoriích – studenti zaplatí 750 Kč, ostatní pak 2 000 Kč. Nabitý program začne v dopoledních hodinách, celá konference pak bude zakončená společenským večerem na Zlínském zámku.

Zlin Design Week organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V jejich režii je kromě Konference design & marketing také soutěž Best in Design určená mladým designérům z celého světa, dříve známá jako Talent designu. Více informací naleznete na www.zlindesignweek.cz/konference.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *