On-line

Allegro Group uvádí nový projekt: Spouští specializovaný e-shop Vsechnoprosport.cz

Po akvizici české jedničky ve výrobě e-shopů společnosti Netdirect a firmy AdMarket, spouští Allegro Group vlastní e-shopovou platformu právě s využitím řešení NetDirectu. Nový internetový obchod se specializuje na segment sportovního zboží a byl spuštěn v polovině listopadu.

Vše pro sport

Vsechnoprosport.cz jsme spustili, abychom otestovali nový trh, na kterém v rámci portfolia skupiny vidíme zajímavou příležitost, “ říká Jakub Havrlant, CEO Allegro Group CZ, a pokračuje: „Současně nám tento projekt umožnil poprvé vyzkoušet fungování synergií v rámci skupiny na tak velkém projektu. Došlo k propojení řešení od NetDirectu, informací o spotřebitelském chování z Aukra a reklamní podpory od AdMarketu.“

Pro segment sportu se Allegro Group rozhodlo cíleně: „Podle údajů z trhu zájem právě o sportovní zboží zažívá dynamický rozvoj a speciálně před Vánoci ještě roste. Z toho důvodu spouštíme všechnoprosport.cz ještě před letošními Vánoci,“ vysvětluje Jakub Havrlant. Internetový obchod všechnoprosport.cz je 21. projektem v portfoliu Allegro Group CZ, která provozuje největší obchodní portál Aukro.cz, srovnávač zboží Heureka.cz nebo výrobce e-shopů NetDirect.

– red –

Čtěte také