banner_left
Průmysl

Festival Česká Inovace ukáže cestu dobrým nápadům

Nápady mohou být oceněny různě: lze finančně odměnit jejich autory, dát jim prostor v médiích nebo jim třeba udělit certifikát. Česká inovace však chce napomoci nápady skutečně realizovat, a to především zkušenostmi a know-how, které partneři tohoto projektu v průběhu roku sdíleji se všemi, kteří se do aktivit České inovace zapojí.

První velkou příležitostí veřejného představení České inovace a jejích záměrů bude Festival Česká Inovace, který se bude konat 22.2.2012 v Národní technické knihovně v Praze – Dejvicích. Festival přinese jednak odborný program v podobě uceleného balíčku konkrétních doporučení, jak nejlépe postupovat se svými projekty a nápady, jednak poskytne prostor pro přehlídku inovativních nápadů jednotlivců, studentů, malých, středních i velkých firem z celé České republiky, které byly přihlášeny do soutěže o Českou inovaci roku.

Na Festivalu budou úspěšné soutěžní nápady představeny, porota vyhlásí vítěze jednotlivých soutěžních kategorií a vyvrcholením programu se v závěru dne stane přímá volba absolutního vítěze České inovace roku účastníky konference.

Festival bude rovněž fórem, na kterém budou mít inovátoři příležitost se setkat s úspěšnými manažery, kouči a odborníky z široké škály oblastí, inovačním managementem počínaje a projektovým financováním či osobním rozvojem konče. Za tím účelem zde budou kromě společného plenárního programu ve velkém přednáškovém sále probíhat i interaktivní workshopy, menší diskusní fóra a tréningové programy v několika paralelních sekcích.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *